więcej o tej miejscowości

uruapan , michoacán


To jest 102 km z Morelia i jest drugim co do wielkości miastem w Michoacan. Jego nazwa pochodzi od słowa Purepecha Uruapani co oznacza "kwitnienia i owocowania roślin w tym samym czasie", które zostało przetłumaczone jako "miejsce, gdzie wszystko kwitnie". Został opisany jako "Avocado stolicy świata", ale najbardziej zasłużony tytuł jest "kolebką maque prawda" do produkcji tacek, kubków, masek, pudełek i innych przedmiotów drewnianych, artystycznie zdobione tą techniką. Projekty wykonane ujawnić unikalną wiedzę i wrażliwość artystyczna rzemieślników dzielnic uruapenses.


Uruapan słynie z łagodnego klimatu, bujnej roślinności i dużej rocznej produkcji eksport jakości awokado, dlatego jest również znany jako "Avocado Stolicy Świata." Uważa się także połączenie pomiędzy nizin i Purhépecha plateau. Jego oficjalna nazwa to Uruapan del Progreso, chociaż powszechne jest odnoszą się również do niego.GŁÓWNE ATRAKCJE:

EDUARDO RUIZ NATIONAL PARK

Jest to jeden z najpiękniejszych spacerów natury w kraju. Zawdzięcza swoją nazwę od słynnego historyka, który napisał z miłości lokalnymi legendami. Jest to święto, w jednym z najbardziej hojnych i produktywnych obszarów państwa.

Knee diabła, Rio Cupatitzio urodzenia; Tzetzángari, co oznacza, ładna dziewczyna, wodospad odzwierciedlającej zieleń parku i niebieski wanna, gdzie ciecz przezroczyste kanały nawadniania sadów tego zamożnego regionu, tworzą krajobraz, to i przyszłości, z Michoacan, że znalazł swój własny sposób
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty