więcej o tej miejscowości

isla yunuén , michoacán

Yunuén oznacza "Half Moon" ze względu na zakrzywiony kształt wyspy, około 200 metrów, a jej głównym atrakcyjna jest evergreen roślinności i świeże, a ich typowe budynki, które odzwierciedlają tradycje i kultury antycznej jego mieszkańców.Walkera spaceru wzdłuż, od prostych molo-portu wyspy na drugi koniec, gdzie w 1993 roku otworzył dziewięć dzienników domki dla turystów, jadalnia, sklep i salon gier.
W dniu 1 listopada miasto oczekuje przybycia tych, którzy pochodzą z innego świata, więc idź na cmentarz, aby przeprowadzić "kejtzítakua zapícheri" objawienie aniołów lub martwych maluchów, które odbyło się wcześniej tego dnia.


On to organizacja społeczności wyspy jest bardzo ważne dla funkcjonowania ekoturystyki centrum, który jest zintegrowany w harmonii z ludźmi i budynków na wyspie, która obejmuje stary fort, który został przekształcony w wielofunkcyjna sala z obrazami, które odnoszą się do lokalnej kultury. Wzajemne powiązania między turystów i mieszkańców jest bardzo wąska i może spełniać i ściśle współpracują ze zwyczajów, tradycji i wierzeń miejscowej kultury P'urhépecha. Worthy być świadkami są uroczystości, które odbywają się w Dniu Zmarłych uroczystości na Wielkanoc i osób decembrinas.

Inne / atrakcje
Wycieczki z populacji Riwierze Lake Patzcuaro i inne wyspy jeziora jak Pacanda Tecuena r. Urandenes znanych i Janitzio Island. Rejsy, kajaki i rowery wodne, tradycyjne spacery społeczności rybackich, a także zwiedzić rezerwat ptaków. Piękny dzień i noc widoki na Jezioro Patzcuaro i plateau P'urhépecha, nadające się do aprecjacji środowiska, krajobrazu i strzelanie.

Usługi
Ma zakwaterowanie dla rodzin z czterech par w 7 kabin i rodzaju stodoły, wykonane w całości z drewna, ze wszystkimi udogodnieniami i aneksem kuchennym, dwa schroniska dla 16 osób każda, wielofunkcyjna sala dla 40 osób i 4 małych pomieszczeń pracy pojemność 8 osób każda, pokój gier, Palapas rodzinne z grilla, sklepowych społeczności przepisów, panoramiczna restauracja z tradycyjnym jedzeniem dla maksymalnie 50 osób.
Miasto Yunuén (Yunuén Wyspa) znajduje się w gminie Pátzcuaro (w stanie Michoacan de Ocampo). Ma 123 mieszkańców. Yunuén (Yunuén Wyspa) jest 2060 metrów.
Sukces tej atrakcji nie było tak wielkie, teraz trwają formalności, aby połączyć wyspę, przez kolejki, z Pacanda być płaski, że nadaje się do zainstalowania obozów i boisk sportowych.


Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty