więcej o tej miejscowości

resérva ecológica laguna yal ku

laguna yal ku

Ten wspaniały widok na jezioro, które po prostu zapraszam do jego czystych wodach, jest usta podziemnej rzeki, która miesza się z morza, więc woda jest słonawa (mieszanina wody słodkiej i słonej).

Witryna ma parking i toalety, bez czynszu sprzęt do nurkowania, więc polecam go zabrać.


Surf jest tak miękki w części, w której wiązania na lagunę i morze, które jest niezauważalne, są skały, które pozwalają wielobarwny obfitość ryb w złotych krów, papugoryby fryzjerskich niebieskich Triggerfish, jeżowce, gwiazdy morskie, dziewczęta i sierżanci .
Laguny Yalku, w pobliżu Playa del Carmen, jest podłączony do morza, a mieszanina wody słodkiej i morskiej zapewnia idealne warunki do społeczności papugoryby, żółwi i innych dużych ryb tropikalnych.

Wszystkie te istoty mogą być obserwowane robi "nurkowania" (snorkeling) w lagunie, gorąco polecam doświadczenie.
Dostęp jest od głównej drogi, kilka kilometrów obok Hotel Kantenah południowym (w stronę Tulum). Uwierz, że oznacza wejście jako Północnym Akumal lub Half Moon, ponieważ nie będzie meteis i chodzić po ulicach dzielnicy mieszkalnej, aż przy wejściu do Yal-ku. Jest to łatwe do zlokalizowania. Może jest inny, bardziej bezpośrednie wejście z ulicy, szliśmy przez urbanizacji.


-------------------------<<<<<<<<<<<<<<<<<
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty