więcej o tej miejscowości

Zaachila willa jest typowe meksykańskie prowincji. Znajduje się 25 km. miasto Oaxaca


Zaachila willa jest typowe meksykańskie prowincji. Znajduje się 25 km. miasto Oaxaca w centralnych dolin. Wielu turystów odwiedza kościół pod wezwaniem Matki Bożej z Narodzenia, rynku i oczywiście typowe stacje narciarskie znajdują się wokół głównego placu. Tu goście mogą korzystać z różnych smakach tego kremowy deser, o tuńczyka, spalone mleko, orzechowy, który nawiasem mówiąc jest produkowany lokalnie. snow smak jest w butli metalowych umieszczonych w pół beczki wypełnione lodem i solą. Po pierwsze, przygotować poprawienia smaku i wpada do cylindra.Następnie cylinder jest obracany szybko i lód powoduje zamarzaniu wody i przylegają do walca, w którym jest ona ociera. Operacja trwa aż cała woda jest zamarznięta i śnieg staje.
Głównym Zestaw składa się z pałacu odkryto dwa groby, jeden z niezwykłą kreację bohaterów, takich jak "Lords of Hell" i inne tzw "May Flower" i "9 kwiat". Tomb 2 zawierała bogate obiektów ofiara złota, materiałów jade i inne.
Obecnie Zaachila jest miastem, semi, który nadal zachowuje ślady jego bogatej historii. Dziesięć kolonialne kościoły, można zobaczyć w Zaachila. Oprócz dwóch stanowisk archeologicznych.Inclusive, pod kościołem, kościół San Sebastian.

Przybliżona liczba ludności, na podstawie ostatniego spisu ludności krajowej, a stopa wzrostu populacji, dostosowanej do 2008 oblicza, łącznie 28.003 mieszkańców.Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty