więcej o tej miejscowości

Xcaret Eco Theme Park to park położony w Riviera MayaXcaret Eco Theme Park to park położony w Riviera Maya, 5 km na południe od Playa del Carmen, 75 km na południe od Cancun, w stanie Quintana Roo, Meksyk. Aby Majów ta strona była ważnym portem i ośrodkiem handlowym nazywali Polaka i co można jeszcze zobaczyć archeologiczne.

Od swojego powstania w 1990 roku, a ze względu na wiejskim otoczeniu, Xcaret opracował kilka programów ochrony i odtwarzania flory i fauny meksykańskiego południowym wschodzie, takich jak żółwie morskie, manaty, małpy pająka, jelenie, itp. . Wśród udogodnień jest pierwszy motyl z Meksyku i Coral Reef Aquarium, jednym z niewielu miejsc na świecie, gdzie struktury rafy można zobaczyć w ich naturalnym środowisku.

W parku rozrywki Xcaret charakteryzuje wykazujące naturalne i kulturowe aspekty reprezentanta Meksyku. Dodatkowo można wykonać różne sporty wodne na swoich cenotach, podziemnych rzek, jeziora i plaży można zobaczyć tradycje Majów i meksykańskiej wydruków folklorystycznych.

Dyskusja Xcaret jest mówić o raju. Tutaj mądrze połączyć naturalne piękno, bogatą kulturę i tradycję. Xcaret jest doświadczenie życia, które zasługuje na odkrycie powoli, powoli.Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty