więcej o tej miejscowości

Creel miasto w Sierra Tarahumara (część Sierra Madre Occidental)


Creel powstała w stacji kolejowej w 1907 roku wieś ​​zamieszkiwało około 6500 osób, służył jako centrum handlowego na dużym obszarze i zdalnego.Las i turystyka stanowią ważną działalność. Więcej niż 7700 stóp (2386m), Creel jest centrum ziemi Tarahumara.

Boże Narodzenie w Creel Chihuahua jest dobrą alternatywą, ponieważ cała rodzina może przenieść się do tego miasta i spędzić wakacje w wiosce. Ponieważ populacja jest bardzo zimno, na pewno będą inne świąteczne i niezapomniany

Creel miasto w Sierra Tarahumara (część Sierra Madre Occidental) meksykańskiego stanu Chihuahua. Jest to drugie co do wielkości miasto (po San Juanito) w gminie Bocoyna. Znajduje się około 175 km na południowy zachód od stolicy stanu, Chihuahua, Chih. W 2005 spis liczył 5338 mieszkańców.

Blisko Creel, Divisadero jest chyba najbardziej znanym na szczycie "Three Gorges" miedzi Canyon i Basaseachic Falls, jeden z najwyższych wodospadów w Meksyku. Creel było w przeszłości miasto rejestracji, choć turystyka stała się głównym źródłem zatrudnienia w ciągu ostatnich 20 lat. Istnieje wiele hoteli, restauracji i cykl wycieczek na pistolety i wszystkich okolic.

Transport Chihuahua al Pacifico (Chepe) kolejowe biegnie od miasta Chihuahua do Los Mochis z czterech pasażerów pociągów przyjeżdżających na co dzień - dwa w każdym kierunku. Istnieje również autobusem do Chihuahua i regularnych do miasteczka Batopilas, wszystkie, które trwa około pięciu godzin w każdą stronę.


Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty