więcej o tej miejscowości

los mochis, sonora

mochis


Port of Topolobampo i promenady Topolobampo - widok na port i promenady są imponujące. Znajduje się na północ od miasta.

Sinaloa Park Botanical Gardens - Ten ogród botaniczny należała do Benjamin Jonson

Hill of Memory
Stąd rozciąga się piękny widok na port i miasto.

Wędkowanie - Sea of ​​Cortez jest piękne, cieszyć się tym pięknym sportem.

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa - mały i piękny kościół

Plaże Maviri - Położony zaledwie 6 km od portu w Topolobampo i Los Mochis 20 minut znajdą Państwo piękną plażę.


Jedz potrawy morza. Jedną z głównych działalności gospodarczej jest port rybacki, nie przegap okazji, aby zjeść pyszne danie z morza
Klimat Los Mochis Powrót
Pogoda w Los Mochis jest zazwyczaj suche i gorące. Maksymalne temperatury sięgają powyżej 40 ° C, a minimalna temperatura wynosi powyżej 4 ° C. W okresie od listopada do końca lutego są najzimniejsze.
zaczyna się i kończy podróż do Sierra Tarahumara, przejście przez Sierra Madre, w stanie Chihuahua, powierzchnia Copper Canyon jest większy niż Wielki Kanion w Arizonie. Jest szorstki i zdalne regionu, które w przeważającej części są dostępne tylko pociągiem. Również ten Topolobampo droga morska przez Zatokę Cortez, w pobliżu półwyspu Baja California. Topolobampo Bay jest również wyjątkowe piękno i majestat, kilka mil podwyżki, offshore San Ignacio domu Farallon do lwów morskich, dobre miejsce do wędkowania i uprawiania sportów wodnych. Mogą to być również cieszył się w wodach zatoki Agiabampo, Ohuira i Bandery. Mamy tu piękne plaże z drobnymi i miękkie fale w Maviri, kubki Punta, hamaki i białym Medano.
W tym regionie północnego państwa, znajduje się jeden z najważniejszych obszarów łowieckich, do których migrują w tysiącach zimowych ptaków z Kanady.
Więc mamy też miasto El Fuerte, kolonialne miasta, z muzeami, zapór, muzeum, restauracji, wspaniałe miejsce na spacery i polowania i rybołówstwo.
W aHome istnieje wiele rdzennych społeczności, główne centra ceremonialne znajdują się w San Miguel Zapotitlán i na Florydzie, próbki ich kultury można docenić w okresie Wielkanocy.Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty