więcej o tej miejscowości

mazunte, oaxaca,


Mazunte, bierze swoją nazwę od błękitnego kraba, które kiedyś były bardzo liczne w tej okolicy. Ta plaża należy do miasta Mazunte, ma powierzchnię jednego kilometra złoty piasek, docierane przez ciepłe, krystalicznie czystej wody z pięknych odcieniach zieleni i błękitu. Są to usługi, restauracja, zakwaterowanie i wynajmowanych pomieszczeniach w
Na zachodnim krańcu zatoki tworzy półksiężyc nazwie Punta Cometa lub też nazwie Sacred Hill. Punta Cometa jest bardziej otwarta od góry Meksyk na południowym Pacyfiku. Jego lokalizacja pozwala z tego obszaru można zobaczyć niesamowite wschody i wspaniałe zachody słońca.

Playa Mazunte obecnie mieści się Centrum meksykańskiej żółw, który w ramach swoich usług z Żywego Muzeum Turtle Factory Mazunte również kosmetyki naturalne, obecnie model zrównoważonego rozwoju, gdzie jest zaczerpnięty z natury, nie złamać równowagi ekologicznej.
Mazunte jest małe, ciche miejsce, które stara się iść do przodu w eko-turystyki, po wiekach uzależnieniem od żółwia teraz nielegalny handel jaj żółwia.
Chociaż istnieje kilka udogodnień, jest to świetne miejsce, aby uciec i znajduje się zaledwie kilka zachód mil Puerto Angel i Zipolite Agustinillo przeszłości. Playa Mazunte znajduje się imponującym muzeum żółwia - Mexican Center Turtle. A na zachodnim krańcu zatoki w kształcie półksiężyca jest Punta Cometa, południe punktem Oaxaca. Także w pobliżu są Playa Mermejita, jednym z dwóch gniazd terenie Oaxaca dla rzadkich żółwi skórzastego.

Mazunte Beach lokalnej plaży, przy zachodnim końcu zwanej Playa Rinconcito. W pobliżu plaży Playa Agustinillo jest ciszej i lepiej dla kąpieli Mazunte plaży. To jest zaledwie 3 minuty.

Meksykańscy badania Center Turtle, ras i pokazuje wiele odmian żywych żółwi i ryb, plus zdjęcia i inne dowody. Trwają starania, aby przywrócić populację żółwi, raz obfite. Muzeum oferuje wycieczki z przewodnikiem przez niewielką opłatą wstępu (około 5 dolarów za osobę).

W 2010 roku drogi prowadzące od głównej drogi do plaży były aktualizowane, wyłożone kamieniem


Wycieczka

Odwiedź "stoisko informacji turystycznej" w Mazunte centrum placu. Pomóż im znaleźć pokój, zorganizować wycieczki statkiem do wędkowania i nurkowania, dostarczyć telefon i pomocy w razie jakichkolwiek problemów.

Możesz zadzwonić stoisko informacji turystycznej - numer telefonu:
01-958 58 58 854 krajowych
0052-958 58 58 854 międzynarodowych

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty