więcej o tej miejscowości

pisté, chichen-itzá

piste


Piste to mała wieś ​​położona 2 km od stanowiska archeologicznego Chichen Itza, gdzie małych hoteli i restauracji meksykańskich tutaj, jeśli chcesz zatrzymać się na noc.

Mayaland Hotel jest piękny hotel z bezpośrednim dostępem do piramid Majów. Hotel gościł gwiazdę, które oferowane kilka ważnych koncertów u podnóża ruin Majów Chichen Itza. Jednak Piste wydaje się być idealnym miejscem dla turystów odwiedzających ruiny Majów Chichen Itza, tak hotele skromne plus jest też kilka kempingów.

piste to mała miejscowość położona w odległości 2 km od ruin Chichen Itza. Są hotele i meksykańskiej restauracji tutaj, jak również wiele sklepów i sprzedawców na rynku dzieł sztuki. Tor i wydaje się być miejscem dla turystów, którzy korzystają z wielu, aby zatrzymać się podczas wizyty w Chichen Itza. Jest kemping na torach, ale oczekują, że wszystko będzie trochę droższe niż, powiedzmy Palenque i San Cristobal.

NO no bankomaty w torach. Jest bankomat w Chichen Itza. Istnieje również ruiny Zbiorowe utworów albo mają chodzić lub wziąć taksówkę [taksówek jest 3,00 dolarów US].

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty