więcej o tej miejscowości

Miasto El Divisadero znajduje się w gminie Meoqui (w stanie Chihuahua).


 El Divisadero jest na 1150 m npm

MAJESTIC CANYON Divisadero
jest wspaniała panorama państwa, że ​​natura daje nam wspaniałe.
Ciemność przychodzi szybko do skalistych kanionach Sierra Madre i błyskiem gwiazdkowych bujną przeciwko czerni nocnego nieba. Jak księżyc sprawia, że ​​jego podróż, daleki odgłos bębnów posiadających wysokie zakresy prowadzi swoją enigmatyczną wiadomość przez kaniony.
La Barranca del Cobre, na górze rzeki Urique, akcje nazwę rzeki od miejsca, gdzie łączy lufę Tararecua. Depresja osiąga największą głębokość - 1879 mt. - Dziesięć kilometrów na południe od miasta Urique.

Ich szczyty - objęte sosny i dęby - to 2,370 metrów nad poziomem morza, natomiast w kanionie, Urique Rzeka biegnie 500 metrów nad poziomem morza, w otoczeniu roślinności pół-tropikalny.

Droga do trasy region Copper Canyon Urique i przechodzi przez piękny społeczności Creel, miasta, które jest uważane za bramę do Sierra Tarahumara ze Wschodu. Pierwszy punkt obserwacyjny, 50 km. Creel jest Station Divisadero i sąsiednie miasto Areponápuchi

Innym obszarem tego punktów obserwacyjnych wokół małej miejscowości Cerocahui, i mogą być dostępne tylko pociągiem bo 105 km od utwardzonej drogi, które oddzielają go od Creel nie zawsze jest w dobrym stanie. Niektóre społeczności z najlepszą infrastrukturą w Sierra Tarahumara są Creel, Divisadero i Cerocahui Areponápuchi i regularny pociąg obsługa odbiega Los Mochis w Kosz codziennie.

Tam są piękne gorące źródła w tym regionie. Dwa najbardziej znane są sprężyny z "La Huerta" i znajduje się u podstawy Urique Canyon i może zostać osiągnięty w drodze AreponápuchiVer mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty