więcej o tej miejscowości

guerrero negro bcs


Miasto położone jest na wybrzeżu Oceanu Spokojnego, na równoległych 28 ° North, sama, która dzieli półwysep Baja California w dwóch stanach: Baja California i Baja California Sur, Meksyk. Znajduje się w gminie Mulege z Miejskiego kategorii delegacji.

Każdego roku obszar przyciąga setki turystów ze względu na jego bliskość do Parku Szary Wieloryb, kolejny atrakcją czarny wojownik jest drugim największym solą tego typu na świecie, produkuje jedną trzecią światowego soli. Można zrobić wizycie przetwarzania mineralnej. To jest głównym źródłem dochodów czarny wojownik to również dobre miejsce do obserwacji ptaków, skoncentrowane w lagunach i ujściach rzek w okolicy.

Po podróży ponad 10.000 km od Arktyki do ciepłych, spokojnych wodach meksykańskich Pacyfiku wielorybów szarych odwiedzić do krycia i hodowli laguny San Ignacio i Ojo de Hare i spokojnych wodach Zatoki Magdalena, znajduje się w stanie Baja California Sur.
W Czarnej miejskiego wojownika delegacji stoi Lagoon Scammon przez rząd meksykański oświadczył wieloryba sanktuarium szary (Eschrichtius robustus) w wodzie, jak łączą się w pary i urodzić ich cieląt.
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty