więcej o tej miejscowości

wadley, estacion catorce y pal real


Jeśli chcesz, aby ten wspaniałą wycieczkę z doświadczonym przewodnikiem Proponuję Czternaście adres do stacji bezpośrednio, a następnie odejść Real. W stacji może kontakt z Panem Cristino Rodriguez, który udzieli kwatery, wycieczki i posiłki na kwotę pieniędzy naprawdę symboliczne. A jeśli nie, mogą zatrzymać się w hotelu "Altiplano" i zrobić objazd sobie, prawdziwy camionetitas Boarding 30,00 dolarów pobierać je i upuść kolejny 30,00 dolarów. Również jedzenie jest bardzo tanie, ma kilka restauracji, ale jest bardzo bogaty. W październiku, jak każdy już wie, Pan jest obchodzony świętego Franciszka z Asyżu w Real. Średnio 50% pielgrzymów przybywających przez tunel, reszta odbywa się za pośrednictwem stacji. Jeśli na zwiedzanie tych dni, widzisz ludzi, campingi, na głównym placu, hotel jest w pełnej kwoty i nie ma wielu odwiedzających z Monterrey, San Luis i Stanów Zjednoczonych, którzy przychodzą, aby zobaczyć krewnych. Dodatkowo plac jest pełna sprzedawców cukierków regionalnych potraw meksykańskich, tworzyw sztucznych, odzieży i wiele innych przedmiotów. To impreza Proponuję wiedzieć, bo to jest bardzo tradycyjny i dostarcza zabawy dla dzieci i dorosłych. W grudniu, z zimną cechy regionu, zajazdy są wszędzie
Czternaście lokalnej stacji znajduje się w gminie Catorce (w stanie San Luis Potosi). Ma 1064 mieszkańców. Czternaście stacji jest 1820 metrów.

Gmina znajduje się w północnej części stanu, w Altiplano, siedziba powiatu ma następujące współrzędne 100 ° 53 'długości geograficznej zachodniej a 23 ° 41' szerokości geograficznej północnej, o wysokości 2.680 metrów nad poziomem morza. Jej granice to: od północy Vanegas, północno-wschodniej z Cedral, East Village of Peace, na południowo-wschodnim Villa de Guadalupe, na południe Charcas południowy zachód Santo Domingo, stan na zachód od ZacatecasBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty