więcej o tej miejscowości

puerto adolfo lópez mateos. baja california sur

puerto lopez mateosjednym z głównych portów handlowych i turystycznych podmiotu Township Comondú Federal w Baja California Sur. Rok po roku, sezon zimowy przybył nad brzegiem zatoki, oglądając tysiące kopiuje osiągnięciu meksykańskie wybrzeże dla reproducirce, wracając z zimnym wybrzeżu Kanady i Arktyki. Te przyloty jak inunmerables curiososos i przyciągnąć turystów, aby cieszyć się spokojem i spokój, że te osobniki, jak wyjątkowa.
Do tego portu Turystyka odgrywa ważną rolę w gospodarce gminy, przedsiębiorcy wykorzystują przybycie turystów, aby zwiększyć swoją sprzedaż. dobre gospodarze, którzy lubią wizyt z ich użytkowników. Położony w rozległym północnym Magdalena Bay, ten mały port rybacki jest uważany za jeden z najlepszych miejsc do oglądania szarego wieloryba.

szary sanktuarium wielorybów
W odległości około 50 metrów od łodzi, unoszące się na morzu pojawia się proszek z wodą, co wskazuje, że istnieje ogromny oddech wieloryba. Łódź zwalnia i prawie przestaje poruszać się powoli, jakbyśmy polowania. Widzimy nic, ale zaskakująco Planowany jet brzęczenie pojawiać tam przed nami, wielorybów. I tak, ogromny ssak wydaje odsłaniając plecy, a jego hodowla nie jest oddzielone, jak źrebna klacz, zniknąć ponownie po kilka sekund. Czarny i szary są ogromne.
Gmina Comondú, Baja California Sur, Meksyk, wioska rybacka na wybrzeżu Bahia Magdalena, kieszeń na całym świecie dla wielorybów działalności. Lądowisko, własnością, utrzymywane i obsługiwane przez Mareden, jest otwarta dla publiczności na dzień wykorzystania lotnictwa ogólnego, a miesięcznie o rozdziale feniksa Przyjaciół Samarytan lotu, który odbywa się dobrowolnie bezpłatna klinika obok pasa drugą sobotę miesiąca.


Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty