więcej o tej miejscowości

Nazwa Regulamin Laguna jest to, że hiszpański, który odkrył Isla del Carmen

laguna de terminos campeche

Nazwa Regulamin Laguna jest to, że hiszpański, który odkrył Isla del Carmen w 1518 roku wierzył, że dystans dzielący co wtedy wierzył, była wyspa kontynent Jukatan. Zalew zasilany jest przez rzeki, które przyczyniają się do istnienia ważny i bogaty ekosystem tropikalnych.

Sąsiad z Rezerwatu Biosfery Centla Swamp jest częścią największej przełom w kraju. Jest to rozległe bagno, gdzie bagna filtr wody. Mierzy on 70 km długości i 40 szerokości.

W lagunie są duże lasy mangrowe, które stanowią skuteczną barierę przed powodziami, oraz zmniejszyć wpływ pogody, takie jak huragany i burze tropikalne.Ponadto, mangrowe służy jako rezerwuar gatunku, skorupiaki i ryby, i jest to pomyślny miejscem gniazdowania ptaków i gadów.

Została uznana za Obszar Chronionego and Wildlife 6 czerwca 1994 roku i ma powierzchnię 705.016 ha, co czyni go jednym z największych obszarów chronionych naturalnym w Meksyku. W dniu 2 lutego 2004 roku, obszar dołączył do listy witryn Ramsar.


TŁO

Warunki Laguna Laguna jest ciało utworzone niedawno i powiedział o szeroko zakrojone badania wykonane na nim, jest nadal w fazie rozwoju. Jest ważnym biotyczne interakcji z Sonda de Campeche, jak również bagna i lasy namorzynowe, które są wokół.

Połowy aktualnie odbywa się w ramach tej luki działalność jako stary, zgodnie z dowodami, praktykowana była już w czasach prekolumbijskich. Działalność ta była i jest ręcznie, praktycznie bez zmian lub postępu technologicznego w połowy ryb w ciągu ostatnich dwudziestu lat, co zapewnia wiele możliwości naturalnych i kulturowych. Jest to obszar chroniony przez dekret prezydencki z dnia 5 czerwca 1994 roku.
OPIS

Zwany także "Perła Zatoki", laguny oddziela Warunki Zatoki Meksykańskiej na Isla del Carmen, ważne kolonialnym mieście Campeche połączony z lądem na zachód przez most "Zacatal" i na wschodzie " Most jedności ". Lustro wody, która obejmuje tego jeziora jest 80 mil ze wschodu na zachód i 40 z północy na południe, są inne jeziora i rzeki są zinternalizowane na kontynencie prowadzi do znacznego dużych złożonych ekoturystyki.
Lagoon Regulamin jest naturalny obszar stanu Campeche, Meksyk. Znajduje się na 18 ° 03'27 ", 10'35''19 ° szerokości geograficznej północnej i 92 ° 28'38" i 91 ° 03'16 "długości geograficznej zachodniej tego podmiotu. Możesz uzyskać Warunki Lagoon wizji, satelity i uprzejmości mapie Google Maps.

Jego rozszerzenie terytorialne jest 705,016.5125 ha.

Rzeki, które przechodzą przez Laguna de San Pedro Warunki są Pawła, Mezcalapa, Grijalva i Usumacinta.

Istotny fakt dla tych, którzy idą na wycieczkę Lagoon Regulamin jest organem, który jest nowo utworzonej lagunie i powiedział o szeroko zakrojone badania wykonane na nim, jest nadal w fazie rozwoju. Jest ważnym biotyczne interakcji z Sonda de Campeche, jak również bagna i lasy namorzynowe, które są wokół. .

Klimat jest głównie półsuchych ciepły klimat. Temperatura jest zazwyczaj na jej szczyt w temperaturze 28 ° C i na minimalnej temperaturze 26 ° C.

Czasu i odległości


Z miasta San Francisco de Campeche 213 km, 2:35 ciągu około
Od Villahermosa 169 km, godzina 02:05 około

Warunki laguny otaczające wyspy Carmen na stronie kontynentu, więc najważniejszy punkt do zwiedzania jeziora jest z Ciudad del Carmen.
Transport

Z Ciudad del Carmen Bus ADO Wschodzie
Trueba i Regil Patricio Av x al. Dom Sprawiedliwości s / n
Tel. (981) 81 1 99 10/8133345


Ver mapa más grande


http://maps.google.com.mx/maps?q=laguna+de+terminos+campeche&hl=es&client=firefox-a&channel=np&gl=mx&t=h&z=10&vpsrc=0

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty