więcej o tej miejscowości

tehualcalco Tehualcalco jest stanowiskiem archeologicznym, , guerrero

tehualcalco Tehualcalco jest stanowiskiem archeologicznym, który został położony w 1991 roku. Znajduje się na południe od centralnego regionu stanie Guerrero, w mieście Chilpancingo, niedaleko miasta Tierra Colorada (można uzyskać zarówno Federal Highway Meksyk-Acapulco autostrady jak słońce). Prace wykopaliskowe rozpoczęły się w 2006 r. i ma się zakończyć w 2008 roku.

Tehuacalco znajduje się w mieście Chilpancingo, w pobliżu granicy z gminą John R. Escudero i miasto Tierra Colorada, dojść do archeologicznego powinna drogę lub Acapulco Chilpancingo, albo poprzez podróż trwa około 50 minut
Uważa się, że meksykański Tehuacalco zajmował podczas Postclassic okres (900 - 1521) i utrzymuje stosunki z kilku miejsc w okolicy, o czym świadczy antropomorficzne blaszki w miejscu pochodzenia "cudzoziemca".

Podsumowując można powiedzieć, że Tehuacalco jest przykładem bogactwa świetności i kulturalnego Meksyku i trzeba mieć więcej badań tego typu. Wyobraź sobie, drogi czytelniku, jak wiele archeologicznych czeka można znaleźć i studiował, aby pokazać ich zeznań albo malarskie, architektoniczne lub antropologicznego, pozostaje jeszcze wiele do nauczenia się o naszej historii. Tymczasem coś, co możemy zagwarantować, że wizyta otworzy wkrótce i witryna yope, będzie niezapomniany i pełen bogatej kultury dla zwiedzających.
Tehuacalco należy do kultury "Yope".

Według danych historycznych, była zamieszkana Tehuacalco Epiclassic okres do 750 AD.

Później zostało zajęte przez "Yopes" i miała swój rozkwit między 300 a 1300 rne, kiedy to wybudowano zabytków archeologicznych, które aktualnie posiada.

Ma 80 hektarów i 44 stanowisk archeologicznych, z przerwami na świętych jaskiń i ośrodków ceremonialnych dla kultu. Ma świetne relacje z wzgórz i cech wody.Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty