więcej o tej miejscowości

el faro de bucerias, michoacán

el faro de bucerias, michoacán

Ma rustykalne Palapas gdzie można delektować się owocami morza, opróczłazienki i miejsca na biwak. Jest to projekt społecznościowy nahuatl przystanekturystyczny w wiosce można kupić jedzenie. W sezonie można obserwowaćgniazdowania żółwi morskich.Comidad że oferuje swoim gościom jest wyrzeźbionyw oparciu o świeże owoce morza.

Tutaj można nurkować w morzu, w ciekawych miejscach do nurkowania jestpowłoka z tego wraku jest pokryta korali, wzgórza i obszaru kamienia, gdzie można znaleźć mnóstwo fauny i flory. Od listopada do lutego jest dobra widoczność wodyod 6 do 30 metrów i ciepłe temperatury.

Istnieje wiele stoisk gdzie zainstalować namioty i powiesić istotną hamaku. W każdym gaju znajduje się mała restauracja, gdzie dania oparte na owoce morza i ryby, a kilka się prysznice i toalety. Na tej plaży jasne noce są cudowne pokazchłodny powiew i gwiazdy niezliczone.

ziemia kierunki
Z Morelia do Patzcuaro jechać autostradą, a stamtąd można wybrać drogę lubbezpłatną w Uruapan, stąd jechać do Nowego Włoszech i rejs znany jako Cuatro Caminos udać się do Lazaro Cardenas. Następnie wsiąść do dywersji doManzanillo wzdłuż wybrzeża, ok. 150 km znajduje się Bucerias El Faro de. LubMorelia na autostradzie Zachodu, przyjdź do Guadalajara a stamtąd jechać autostradą do Colima, to nadal do Boca de Apiza i znajduje się około 80 km.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty