więcej o tej miejscowości

Basaseachi położony jest wysoko w górach Sierra Madre Occidental,

Perote Klatka piersiowa: z Perote, którego oryginalna nazwa jest Nauhcampatépetl nahuatl (. Z "czwórki" NAUH, "strony" Campa i tepetl 'wzgórza, góry "," góra czterech stron ") lub Naupa-Tecutépetl jest wygasły wulkan o 4282 i 4300 m (2 piki) (malowane sporadycznie grad lub śnieg), która jest w stanie Veracruz, w Meksyku. To jest ósme najwyższa góra w Meksyku.
Basaseachi położony jest wysoko w górach Sierra Madre Occidental, w gminie Ocampo, 3 km od miasta Basaseachi i około 265 km na zachód od miasta Chihuahua, jest podłączony przez Federal Highway 16 i jego otoczenie jest Park Narodowy Basaseachi oficjalnie w Dzienniku Urzędowym dnia 02 lutego 1981 w czasie rządów José López Portillo chronionym obszarze 498 km ².

Wodospad jest dojechać samochodem, znajduje się 274 km na zachód od miasta Chihuahua i jest na Candameña Canyon. Położony w malowniczych górach Sierra Madre Occidental.Odległość od stolicy kraju jest 215 mil lotniczych, które podróżowały w ciągu zaledwie godziny droga jest 270 km dróg utwardzonych, które udał się w 3,5 godziny.

Jest uważana za jedną z najwyższych w kraju, z 246 mts. wolny upadek na Candameña Canyon.
tylko z boku upadku wodospadu, jest teren widokowy, gdzie można docenić ogrom miejsca, wielkie kaniony, a widzieć i słyszeć wodę, spływającą z góry. Blisko tej okolicy jest wiszący most, który przecina rzekę, która zasila wodospad, bardzo piękna prawdy paaisajes.


Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty