więcej o tej miejscowości

los azufres , Starożytny Purepech michoacán

los azufres michoacán


Starożytny Purepecha znali lecznicze właściwości gorących źródeł i poszukiwania szczęścia połączonego z magia-religijnych koncepcji tego miejsca.

W Azufres, jest obszarem o wysokim atrakcją turystyczną i jednym z najpiękniejszych miejsc w stanie Michoacan, utworzone przez gęsto zaludnionych górach sosna, jodła, dąb, dąb, z umiarkowanym wilgotnym i subhumid semifreddo z deszczów letnich.

Jego średnia roczna temperatura wynosi 20/8 ° C, z zielenią otaczających drzew i białe fumaroles pary wytwarzanej przez termoelektrycznych, przedstawić spektakl niezrównany, mile zaskakujące, która podziwia je.


Główny obszar stanu Michoacán. Z mojego punktu widzenia trzech aspektów: po pierwsze, geotermalna obszar produkuje energię elektryczną do zasilania tego podstawowego towaru do państwa. Drugie gorące źródła w Azufres skorzystał, ponieważ niektóre ilość miejsca został skonstruowany z atrakcyjnych basenów i pomieszczeń rekreacyjnych dla ludzi, którzy dokonali tego obszaru stają się charakterystyczne miejsce wielu ludzi.Trzecim aspektem jest uprzywilejowany w tej dziedzinie jest tylko w turystyce, dzięki gorących źródeł i uzdrowienia, wielu ludzi w tym samym stanie Michoacan, Republiki i innych krajów odwiedzają kurorty Azufres Los aby sprawdzić jego właściwości lecznicze.
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty