więcej o tej miejscowości

puerto marqués acapulco

puerto marques

W tej wnęce można cieszyć się spokojnym naturalnych uzdrowiska ; jego plaża, choć wąskie, jest wysoce zalecane , zwłaszcza dla jego spokojnych wodach , gdzie dzieci mogą bawić się z wielką łatwością .

Puerto del Marques , lub Puerto Marques , jest częścią obszaru metropolitalnego portu w Acapulco, Guerrero , Meksyk. Znajduje się na południowy wschód od miasta i jego głównym kanałem komunikacji malowniczych autostrady. Zatoki , plaże , a także rozwój turystyki na całym obszarze ,miejsce stało sięgłówną atrakcją w porcie dla turystyki krajowej i międzynarodowej . Główne plaże położone w zatoce są głównym Puerto Marques i Pichilingue Majahua .

Zatoki Puerto Marques znajduje się na południowy wschód od Zatoki Santa Lucia ( Acapulco Bay ), który jest podłączony poprzez wzgórzaGuitarrón z końcówką Witch ,drugi koniec tworzący półkole jest diament , do południe . Puerto Marques jest częścią obszaru turystycznego znanego jako Acapulco Diamante .


Stan Guerrero położony jest na południe od Meksyku , miasta Acapulco jest na południe od państwa.

Gdy jesteś w Acapulco , można dostać się do Puerto Marques w 40 minut drogą morską od Caleta ; Droga jest 45 minut jazdy autobusem lub 25 minut jazdy samochodem od Costera Miguel Alemán


Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty