więcej o tej miejscowości

Chichon wulkan-laminat jest 1060 m wysokości i znajduje się w północno-zachodniej części stanu Chiapas

el chichonal


Chichonal-zwany także Chichon wulkan-laminat jest 1060 m wysokości i znajduje się w północno-zachodniej części stanu Chiapas, w górzystym regionie obejmującym gminy Francisco Leon i Chapultenango.
w Jukatan, aby dotrzeć do prowincji Tabasco. W Villahermosa, rano odwiedziliśmy Parque-Museo La Venta, gdzie słynny głowy Olmeków. Po obiedzie wzięliśmy bilety, aby przejść do Pichucalco ludzie blisko wulkanu Chiconal. Przyjechaliśmy w nocy i patrzeć alogamiento Pichucalco. Tam spotkaliśmy Marka, młody człowiek mieszkający w Chaputenango i znał dostęp do wulkanu.
Od miasta Villahermosa zdjąć Highway. 195 z kierunku do Tuxtla Gutierrez. Po drodze znajdziesz lokalizacje Teapa, Pichucalco i Ixtacomitán. W tym ostatnim, wykonaj objazd do Chapultenango (22 km), aby osiągnąć Kolonia Volcano Chichonal (7 km). Od tej chwili będzie chodzić 5 mil, aby dostać się do wulkanu.
Ukryte piękno Chichonal wulkan w północnej Chiapas Meksyk. Pozdrowienia dla podróżujących na tej stronie. Tutaj pokażę powód, że wiele z Chiapas wizycie, to nie jest to miejsce, które znajduje się w trasy i rezerwacji, a ryzykowny turystyka to coś, co wskazuje na wielkość natury.
osiąga wysokość 1205 metrów nad poziomem morza. Ze względu na jego ostatniej erupcji w 1982 roku zginęło ponad 2000 osób, mieszkających w okolicznych wioskach. Podczas tej erupcji powstały krater zbyt szeroki, co później napełnione wodą.Kotła jest rodzaj jeziora, płytkie i kwaśny.Kolor wody jest zielony lub niebiesko-zielony. Kolor ten jest spowodowany przez kilka minerałów rozpuszczonych w wodzie kwaśny.Chmura spowodowane przez wybuch El Chichon pozostał aż do 1985 roku.Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty