więcej o tej miejscowości

maderas del carmen, Położony w gminach Ocampo Acuna i Muzquiz coahuila


Położony w gminach Ocampo Acuna i Muzquiz to obszar chroniony jest domem dla 400 gatunków ptaków i 70 gatunków ssaków, w tym czarnego niedźwiedzia, dzika i Puma.Podawane przez Państwową Komisję Obszarów Chronionych jest uważany mokra wyspa w morzu pustyni, tak ma szeroki wachlarz roślinności.
Jego główną cechą są piły fizjograficznych ogród, pochodzenia osadowego i Maderas del Carmen, wulkaniczne, z wysokości powyżej 2.000 metrów.
Piły te otoczone są pustyni Chihuahuan, co prowadzi do różnych środowiskach.
Jego flora składa się z zarośli pustyni lub zacatal pastwiska i lasy sosny, dębu i jodły. Ma endemicznych gatunków, jak kret, wiewiórki, sarny, północnej jeżozwierz, ryjówki, wiewiórki i węży.
Obecnie robi projekty badawcze i odzyskiwanie zdegradowanych obszarów i ekoturystyki.
Obszar został ustanowiony ochrony przyrody w 1994 roku. W 2001 roku meksykańska firma Cemex zapowiedziała kupić grunty prywatne w obszarze dla ochrony.Region ten został wyznaczony jako rezerwat biosfery w 2006 roku.
kultura jest typowo północny region, że obecnie przekształciły się w to, co jest znane jako "Tex-Mex" korzeni kowbojskich. Jego główne tańce są polki i kadryli. Czy oprzyrządowanie z akordeonu, basu i redova. Jest w zwyczaju używać Tamaulipas kapelusz, błędnie nazywane Texan i kulinarnych tradycjach opartych na tortille mąki i dzieckiem.
COAHUILA MADERAS DEL CARMEN 1'20" from David Torres on Vimeo.Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty