więcej o tej miejscowości

Gmina Tenejapa, Chiapas, juxalja położony 45 minut od miasteczka Tenejapa, Chiapas,

tenejapa, chiapas


Położony na skraju Central Highlands i Góry Północnej, teren górzysty jest w całości, jego współrzędne geograficzne to 16 ° 49 'N i 92 ° 30' W.
Jej klimat jest umiarkowany wilgotny z obfite deszcze w lecie.
Główne atrakcje turystyczne to: rzemiosła wysokiej jakości tkanin i luk i OCOCH Banabil.


Kościół San Idefonso, wdzięku źródłowego decimónica z placu oraz ruiny kościoła San Sebastian są częścią dziedzictwa kulturowego. Kolejną częścią jest jego głęboko zakorzenionymi tradycjami. Twój rynek Niedziela, na przykład, jest jednym z najbardziej kolorowych w regionie, jak ich strony i karnawałowe Santiago. Kobiety tenejapanecas tkacze są nieporównywalne, ich huipiles są prawdziwymi dziełami sztuki, których motywy sięgają symboli przedhiszpańskich.
Od Tenejapa droga do San Juan Cancuc tercería drugiej Tzeltal społeczności, znany jako dom buntu welony w 1712 roku.Stary kościół św Jana Ewangelisty posiada płótno, które przypomina to doniosłe wydarzenie w historii Chiapas.

Gmina Tenejapa, Chiapas, juxalja położony 45 minut od miasteczka Tenejapa, Chiapas, jest dobrze zorganizowaną społeczność, dlatego nie wiele powstaje konflikt, tak jak w innych społecznościach tej samej gminy, juxalja jest mały i dolina znaleźć różne gatunki, roślinności (flora i fauna), zwierząt, itp

.Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty