więcej o tej miejscowości

reserva biosfera del cielo tamaulipas

biosfera del cielo, tamailipas


Niebo jest Natural Protected Area kategorii Rezerwat Biosfery, uznawany za światowego dziedzictwa UNESCO, dlatego nie jest przeznaczony jako kurort wakacje lub parku rozrywki, która została wyposażona masowej turystyki.

Rezerwat Biosfery El Cielo, znajduje się w południowo-wschodnim rejonie Tamaulipas, znajduje się w Sierra Madre Oriental, zajmując część gmin Gomez Farias, Jaumave, Llera i Ocampo o powierzchni 144,530 ha. Z dwóch głównych obszarach i bufora.
Znajduje się 110 km. miasto na południe od Victoria, zgłaszane przez Federal Highway 85, która łączy się z State Highway Gomez Farias.
Istnieją cztery drogi wznoszenia Jego znaczenie polega głównie na terenie, który chroni różnorodność biologiczną i roślinność typy tam znaleźć. Została odkryta w połowie XX wieku. Obecnie, a od 1987 roku, jest akceptowany w "Światowej Sieci Rezerwatów Biosfery".
144 000 539 ha, który obejmuje część Sierra Madre Oriental ze stokami od 200 do 2200 metrów nad poziomem morza. To składa się z czterech gmin Gomez Farias w głównym wejściem, Ocampo Llera i Jaumave.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty