więcej o tej miejscowości

zacatlán de las manzanas, puebla ziemskiego raju ", gdzie symbol grzechu jest przyjemność" korzystania

zacatlán de las manzanas, puebla

ziemskiego raju ", gdzie symbol grzechu jest przyjemność" korzystania z ich tradycji, architektura, jedzenie, krajobrazy, pić i gościnność w swoich hotelach i kabinach. Jej nazwa pochodzi od "zacatl nahuatl" słomę znaczenie lub trawy i "tLAN" miejsce, więc razem to: "gdzie trawa jest bogaty." Znany również jako "Zacatlán jabłek", znajduje się w północno-wschodniej części stanu, w Sierra Norte de Puebla. Jej średnia wysokość wynosi 2150 metrów nad poziomem morza i ma umiarkowany sub wilgotne charakteryzuje niepowtarzalny naturalne piękno.
Znajduje się na wysokości 2010 m, w północno-wschodniej stronie pasma Sierra Madre Oriental, na lewym Laxaxalpa Banku. Graniczy z gminami Chignahuapan, Aquixtla, Tetela de Ocampo Cuautempan, Tepetzintla, Ahuacatlán, Chiconcuautla, Ahuazotepec i Huauchinango.Klimat jest umiarkowany wilgotny z opadami deszczu w ciągu roku.
Zacatlán znajduje się 131 km od miasta Puebla. Jego lokalizacja pozwala być głównym dostęp pomiędzy stolicą państwa i gmin położonych w Sierra Norte oraz jako łącznik z państwami Tlaxcala i Hidalgo.

Zacatlán Township, charakteryzuje lokalnej i dystrybutor koncentratora usług. Jego powierzchnia sięga 512,32 km kwadratowych, co plasuje go na siódmym miejscu w stosunku do innych gmin w stanie mieszkać w nim 62,788 mieszkańców, z czego 26.109 mieszka w komunalnych i 36,679 w pozostałej części gminy

.
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty