więcej o tej miejscowości

isla carmen baja california sur

isla carmen baja california sur


Położenie gminy części Loreto niepowtarzalnego środowiska geograficznego, że natura preferuje kontrastowe krajobrazy pustyni, morze i góry.Idealny czas, aby odwiedzić ten cel: Cały rok

Carmen Wyspa znajduje się na Morzu Corteza, naprzeciwko miasta Loreto, Baja California Sur.Wyspa jest obszarem ochrony przyrody, składający się z 15.000 akrów mieszkańców prywatnych i chronionych bez naszych przewodników. Pozwala to na rajskiej intensywnej współistnienia z przyrodą i że masz całkowitą prywatność i swobodę spodoba.

Klimat na wyspie jest ciepło przez cały rok, ze średnią temperaturą 24,2 ° C.Historia Carmen Island, kręci się głównie wokół złoża soli położonej na północ od wyspy, w okolicy zwanej Bahia Salinas obszar obecnie znajduje się zdecydowana większość istniejących budynków, których domy zostały zbudowane pokój nauczycielski z soli, a szkoła, cmentarzem sportu, warsztaty, magazyny, zbiorniki paliwa i oleju, a także kościół.Przemysł sól zamknięty swoją działalność w 1984 roku.

Concho: To w języku Indii oznacza "Red Mangrove" i ochrzczony przez księdza Loreto jezuita Juan Maria de Salvatierra w pamięci dzień, który, przyjazd na miejsce "Matka Boska z Loreto".


Położenie gminy części Loreto niepowtarzalnego środowiska geograficznego, że natura preferuje kontrastowe krajobrazy pustyni, morze i góry.


Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty