więcej o tej miejscowości

la paz bcs Jest to miasto charakteryzuje się spokojem i wspaniałej atmosfery

la paz bcs
Jest to miasto charakteryzuje się spokojem i wspaniałej atmosfery, nad Zatoką Kalifornii, ustawia jego rozwoju w turystyce krajowej i międzynarodowej. Międzynarodowy Port Lotniczy Manuel Marquez de Leon obsługiwany przez GAP przyjmującego krajowych i międzynarodowych rejsy do amerykańskich miastach takich jak Los Angeles, Phoenix, a inne w Meksyku i Guadalajara, Hermosillo, Culiacan, Los Mochis i Miasta Meksyk.

Położony na północny zachód od Meksyku. Znajduje się 215 km na południe od Ciudad Constitucion, gmina Comondu i 202 na północ od Cabo San Lucas, Los Cabos gminy.
Ucieczka do La Paz i mamić zmysły. Spacer wzdłuż wybrzeża i zjeść romantyczną zachód słońca. Na pyszne dania kuchni lokalnej i taniec do białego rana. Poznaj zabytki muzea lub sklep autentycznych meksykańskich rękodzieła. Doświadczyć legendarnej Sportfishing na marlina, Wahoo, tuńczyk, Dorado i więcej. Fajka z zabawy lwów morskich i nurkować z rekinami młotów i manty. Kajak wraz przyjaznych delfinów i wielorybów lub przedsięwzięcia w spokojnych zatok Espiritu Santo Island. Odkryj starożytne malowidła naskalne w odległych kanionach. Lub po prostu odpocząć i nie robić nic w niekończącym się piaszczystej plaży. Podłącz się z wnętrza. To wszystko tu czeka na ciebie w La Paz, Meksyk.


Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty