więcej o tej miejscowości

Xel-Ha jest ekologicznym parku znajduje się w stanie Quintana Roo,

jeden z najpiękniejszych parków ekologicznych w Cancun, które łączą w sobie zadziwiającą bogatą florę i faunę dżungli Riviera Maya, świeże cenotes wody, jaskinie i blask turkusowego morza Karaibskiego. Naturalnego parku Xel-Ha jest uważany naturalnych cudów Meksyku, który oferuje ziemi i sportów wodnych, ekologicznych i naturalnych atrakcji, wycieczki kulturalne, restauracje światowej klasy, podziemne rzeki i spokojne wody zatoki, gdzie można popływać. Wszystko to dostępne jest w Xel-Ha, Meksyk, co czyni go jednym z najpiękniejszych parków wodnych Cancun, rozrywkowych atrakcji dla całej rodziny, w otoczeniu pięknych, piaszczystych plaż i bujnej roślinności.

Xel-Ha jest ekologicznym parku znajduje się w stanie Quintana Roo, Meksyk.Charakteryzuje się dużą potoku, w którym woda z rzeki łączy się z Morzem Karaibskim, tworząc idealną przestrzeń dla współistnienia 70 gatunków morskich i słodkowodnych. To z tego powodu, że Xel-Ha jest znany jako największe akwarium naturalne na świecie. Podobnie, jak na przestrzeni kilku okazów flory i fauny regionu przyznano Xel-Ha Natural Wonder tytuł w Meksyku w ostatnich połączeń krajowych.Hel-Xa jest drugim co do wielkości rafa koralowa na świecie i największe akwarium.
W archeologicznych budynków miejscu i zabytki można zobaczyć, jak drogi lub 540 metrów Sacbe. Wiele pozostaje wydaje się odpowiadać używać uroczyste i religijnych. Jest klasyfikowane w grupy ze względu na ich bliskość geograficzna: grupa ptaków, w którym mieści freski na ścianach, reprezentujących różne ptaki regionu, grupy Jaguar, odnosząc się do postaci kota w dół (blisko piękny cenote, wielkie znaczenie dla życia regionu), a grupa wiosną, w pobliżu potoku, gdzie budynki wydają się być związane z działalnością morską w tym rejonie.
Legenda głosi, że Majów bogów połączyli swoje mądrości, marzeń i miłości do piękna, aby stworzyć miejsce, które łączy w sobie najlepsze Karaibów natury w jednym miejscu. Starożytnych Majów o nazwie tego cudownego miejsca z nazwą Xel-Ha "miejsce, gdzie woda jest urodzony".
Xel-Ha spędził wiele lat jako cel podróży turystycznych siedzibę, firma odniosła sukces i kustosza jednego z najpiękniejszych zakątków Meksyku, Karaibach.

Ma działań dla każdego. Z puli dla bardzo małych dzieci do nurkowania turystyka, pływanie z delfinami i snorkeling wycieczki wzdłuż rzeki.Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty