więcej o tej miejscowości

nuevo vallarta

nuevo vallarta


Frakcjonowania mieszkalnych turystyki morskiej jako jeden z najlepszych, rozwoju największych i najbardziej nowoczesnych grand touring kraju, podniesione ze wszystkimi łatwy dostęp zarówno drogą lądową i morską z dowolnego punktu w rozwoju do hoteli, apartamentów i domów, które własne molo. Ma on pięć kilometrów plaży, nowoczesna marina, hotele, restauracje, domki i dzielnicy mieszkalnej z prywatnym doków w drogach wodnych, które łączą się z morzem.

Obszar ten jest teraz celem samym w sobie. Ekskluzywny wybór hoteli, Nuevo Vallarta sprawia, stylowe miejsce. Oferuje on jedne z najlepszych plaż w Zatoce, z ogromnym hoteli i luksusowych ośrodków kondominium.

Na piaszczystych plażach, może wykonywać niemal każdy sportów wodnych i docenić piękne zachody słońca. Na lądzie, można uprawiać kolarstwo, tenis i golf.Ma restauracji, barów, klubów nocnych i smaczne dania kuchni lokalnej w oparciu o owoce morza.

Nuevo Vallarta stał się bratem Puerto Vallarta przeznaczenia, zachowując bardzo osobisty urok. Ultra nowoczesne hotele, wiele z All Inclusive planu, rama prawie sześć kilometrów piaszczystych plaż, najlepsze Vallarta, idealne do uprawiania sportów wodnych i rekreacji, które oferują ukryty raj, a jednocześnie bliskozatrzymać i odpocząć.


Usługi turystyczne są wysokiej jakości, z wielką hotelach turystycznych i 5-gwiazdkowe w pięknym Zatoki Banderas wyróżnia jego szerokie plaże, ciepłe wody z drobnoziarnistego piasku, idealny do uprawiania sportów wodnych i rekreacji.

Podział ma marina na 270 jachtów, 10 mil dróg wodnych, a także ogromny potencjał wzrostu dla inwestorów, którzy uznają to za jedną z najciekawszych i najbardziej obiecujących miejsc turystycznych.

Nuevo Vallarta jest 10 mil kanałów żeglownych i ogromny potencjał rozwoju dla inwestorów, którzy uznają to za jedną z najciekawszych i najbardziej obiecujących miejsc turystycznych. Jak widać, wzrost ma miejsce Vallarta na północ w Nuevo Vallarta, to tutaj jest wystarczająco dużo ziemi do opracowania dużych projektów.

Jego otoczenie jest pokryte roślinnością i oferują przepiękne widoki. Możesz spacerować przez bagna i wyspy Ameca River, gdzie można podziwiać wiele ptaków. Na północy znajduje się Punta Mita, Anclote i Nuevo Corral del Risco, skąd łodzie odejść do odwiedzenia Marietta Islands. Inne strony można zwiedzać od Nuevo Vallarta są Rincon de Guayabitos, Bucerias i La Penita de Jaltemba

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty