więcej o tej miejscowości

Arteaga to miasto w meksykańskiego stanu Coahuila,

sierra de arteaga

Arteaga to miasto w meksykańskiego stanu Coahuila, jest częścią Metropolitan Strefy Saltillo jest stolicą o tej samej nazwie gminy. Ma 6.394 mieszkańców, obszar rolniczy, jabłko owoc ma piękny krajobraz Sierra Madre Oriental, a jej klimat jest bardzo podobny do Saltillo. Jego dzielnica jest bardzo szeroki i obejmuje wiele zalesionych gór, gdzie temperatury sięgają -15 ° C.

Miasto jest majestatyczny Sierra de Arteaga, która jest uważana Szwajcaria Meksyku z pięknych krajobrazów leśnych i śnieg w zimie. Posiada również jedyny ośrodek narciarski w kraju, zwany Monterreal, z dwoma plastikowymi utworów w lecie i pokryte śniegiem w zimie.


Miasto Arteaga został nazwany na cześć Jose Maria Arteaga, liberalny bohatera, który orzekł, Queretaro i został zastrzelony przez wojska francuskie w 1865 roku. Uprawa jabłek jest główną działalnością ludności, to wytwarza 80 procent jabłek są uprawiane w kraju.

Miasto jest położone zaledwie 17 kilometrów od Saltillo, ale ze względu na bliskość gór, które stanowią część Sierra Madre Oriental i jest znana jako Sierra de Arteaga, możesz starać się o przyjemny klimat w państwowych i bujną roślinnością, jak w niewielu Części państwa (zdominowana przez obszary pustynne). Kilka formacje górskie zbiegają się w tym regionie Syberii, tabeli z tabel, lilie i Carbonera, między innymi.

Roślinność składa się głównie z lasów sosnowych górskich w ich życia moli, jelenie, Bobcats kameleony, orły, przepiórki, jastrzębie i sowy.

W zimie śnieg obejmuje wiele gór, dlatego jest on znany jako "The Szwajcarii Meksyku." Średnia temperatura latem to 25 ° C, wysokość miasta wynosi 2 800 m npm.


Dojazd
Góra znajduje się w południowo-wschodniej części stanu Coahuila. W Sierra de Arteaga można dotrzeć przy autostradzie 57, z Saltillo, stolicy państwa, zaledwie 17 kilometrów do zrobienia, w czasie 25 minut. Jeśli części Meksyku samolotem przewidywany czas lotu do Saltillo jest jedna godzina, a na drogach 861 mil pomiędzy tymi dwoma miastami są ujęte w 9 godzin i 50 minut.
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty