więcej o tej miejscowości

Cuernavaca, "Miasto Wiecznej Wiosny",


CUERNAVACACuernavaca, "Miasto Wiecznej Wiosny", znajduje się 89 km na południe Meksyku w północnym stanie Morelos, regionu, który ma przyjemny klimat, który zapewnia średnią temperaturę 23 ° C. .
To miejsce jest doskonałym miejscem do wypoczynku i turystów dużego stada każdego roku, aby zapomnieć o stres i monotonię, albo w ich luksusowych uzdrowisk, które oferują różnego rodzaju masaże i terapie relaksacyjne, w swoich śmiesznych uzdrowiska, które mają lepsze urządzenia, lub po prostu spacerując po mieście, gdzie można zobaczyć wspaniałe zabytki takie jak Klasztor Wniebowzięcia NMP, Kaplica San Jose, Borda Gardens, symbol Cuernavaca ze swojej bogatej historii i przyrody oraz Pałac Cortes, być może najstarszy kolonialny konstrukcja Ameryki którym mieści freski Diego Rivery.
W okolicy znajdą Państwo wspaniałe atrakcje, takie jak biologicznej Mezoameryki Korytarza Ajusco-Chichinautzin, idealne dla ekoturystyki, tyczkach spa, które oferuje krystalicznie czysty jednej sprężyny z najpiękniejszych krajobrazów w kraju; Zempoala lagun zawierających laguny, archeologiczne i lasy, i Archaeological Zone of Xochicalco, ogłosił Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO UNESCO.
ARCHEOLOGIA
W pobliżu Cuernavaca można odwiedzić stanowisk archeologicznych, wśród których ci jednego z najważniejszych miast-państw z Mezoameryki.
Xochicalco. Znajduje się 38 km na zachód od miasta Cuernavaca. Deklarowana Światowego Dziedzictwa UNESCO UNESCO, był najważniejszym miasto-państwo w Ameryce Środkowej po upadku Teotihuacan, podkreślając, jak polityczne, handlowe, naukowe i artystyczne. Wśród jego najważniejszych zabytków należą: Piramida Pierzasty Wąż, Plaza na steli z glifów, piramida Wielkiego, największego budynku w okolicy, Rynek Główny i Akropolu, mecze piłkarskie, na temascales i Obserwatorium. Czynna od wtorku do niedzieli od 10:00 do 17:00 godz.

Teopanzolco. Znajduje się na Calle Balsas, Colonia Vista Hermosa, w sercu Cuernavaca. Było to miejsce współczesny Meksyk-Tenochtitlan i ma różne struktury, takie jak piramidy Twin Świątyń, a runda poświęconej kultowi Ehecatl, byłego Boga Wiatru. Czynna od wtorku do niedzieli od 10:00 do 17:00 godz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty