więcej o tej miejscowości

guanajuato Zwiedzanie Atotonilco i Dolores Hidalgo. Z Guanajuato,


GUANAJUATO


Miasto Guanajuato, kulturalnej stolicy regionu Bajio w środkowym Meksyku, jest jednym z najbardziej urokliwych z Meksyku. Istnieją trzy typy klimatu (pół-suchy, umiarkowany i pół-gorąco), które mogą różnić się przez cały rok, ze średnią temperaturą 17 ° C.

Uznanej za miejsce Światowego Dziedzictwa UNESCO, zabytkowego centrum tego miasta zaskoczy Państwa wspaniałą architekturą budynków, religijnych i cywilnych, zbudowany w okresie kolonialnym przez boomu Guanajuato górniczego, który żył między XVI i XVIII wieku.

Możesz zobaczyć doskonały przykład hiszpańskiej sztuki barokowej, jaka panowała w budynkach, takich jak Bazylika Matki Bożej Guanajuato i Świątynia San Diego podczas wizyty Pomnik Alhóndiga lub Pipila można przeżyć wspaniałe dni niepodległości. Spacer ulicami i uliczkami, które zainspirowały powstanie mitów i legend, takich jak słynny Alei Pocałunek, wycieczek podziemne tunele, które łączą miasto z jednej strony na drugą i cieszyć się spokojem dostarczone przez jego placami i fontannami jako Baratillo, gdzie można uzyskać najlepszy z produkcji rzemieślniczej, która identyfikuje wrodzoną kreatywność tego miasta, który zobowiązuje się również międzynarodowe standardy jakości działalności kulturalnej Międzynarodowym Festiwalu Cervantesa zdarzenia, które zrzesza wielu artystów do prezentacji różnych dyscyplin kultura i sztuka, w swoich ulicach i placach lub w Teatro Juarez, najpiękniejszych i najważniejszych części swoich lokalach.

W muzeach, takich jak Mumie będzie odkryć tajemnice praktyki owiane mistycyzmem, które również otacza sanktuarium Chrystusa pucharów King, gdzie można uprawiać paralotniarstwo. Wreszcie miasto przejdzie trasę smaku z Celaya do San Miguel de Allende stały się głównym gastronomiczny Mekki.
TRASY OBSZAR I MIEJSCA WYRÓŻNIONE

Leon. Położony 54 km na wschód od miasta Guanajuato na drodze nr. 110 i 45. Jest uważany za najbardziej charakterystyczny z miast Guanajuato, posiadający cechy najważniejsze w historii i kulturze organizacji. Miasto od dawna jeden z najbardziej znanych producentów towarów i obuwia ze skóry, ale także wyróżnia ich rzemiosła i jarmarków, Feria de Leon dniach drugiej połowie stycznia i na początku lutego. W architekturze, jej zabytkowe centrum jest idealnym miejscem na podziwianie budynków monumentalnych rozmiarów jak Bazyliki Katedralnej, Ratusz i zabytkowego Founders Plaza, gdzie jest fontanna lwów, symbol od 1976 upamiętnione ich koci wizerunek czwarta rocznica założenia miasta. Leon wokół ciebie mogą odwiedzić zoo, gdzie można oglądać ponad 2000 zwierząt 240 różnych gatunków lub Park Metropolitan, który posiada Ogólnopolskim Festiwalu Ballooning.

Zwiedzanie Atotonilco i Dolores Hidalgo. Z Guanajuato, 73 km na wschód leży parafię Atotonilco świątyni sięga roku 1746 i gdzie Ojciec Hidalgo wziął sztandar Matki Bożej z Guadalupe, który opowiadał się za walkę o niepodległość. Świątynia jest Barok hiszpański twierdzy i jego wnętrze jest oznaczony artystyczne elementy indyjskich wpływów, a freski Miguel Antonio Martínez de Pocasangre. Od Atotonilco wziąć Nr drogowego. 51 przy skrzyżowaniu San Sebastian i po drodze nie. 110, gdzie 5 km później znaleźć Dolores Hidalgo, ogłoszony Pueblo Magico przez piękno jego architektury, ludzi i historię wielkiego. Można rozpocząć zwiedzanie w mieście odkrywania zabytkowego Parafia Matki Bożej Bolesnej, uważany za jeden z najwspanialszych przykładów hiszpańskiego baroku. Jej historyczne znaczenie jest to, że z atrium, Miguel Hidalgo zwany lud Meksyku do buntu, jak w jeden z wieżami był dzwonek połączenia Niepodległości, z którym rozpoczął powstanie. Niedaleko stamtąd znajdziesz tam budynki Urzędu Miasta lepiej znane jako Casa Abasolo, gdzie urodził się bohater niezależność, Guest House, okazały dwór S. XVIII w stylu barokowym, Muzeum Niepodległości i Casa de Hidalgo. Dolores jest także renomowanym producentem ceramiki zwanej majoliki, stara technika sprowadzony z Hiszpanii w S. XVI.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty