więcej o tej miejscowości

Na Isla Tiburon są na wzgórzach pochodzenia wulkanicznego.

jest jedną z gmin w stanie Sonora w Meksyku. Ma wysokość 1450 metrów nad poziomem morza. Możesz uzyskać obraz tiburon Isla .

Jej terytorium 1208 km ².

Zwiedzanie wyspy Shark

Punta Chueca
Plaże
Cerro San Miguel

Należy do stanu Sonora. W 1963 roku został do rezerwy krajowej. Przez tysiące latludzie żyli tu w plemienia Seri. Dzisiaj wyspa jest niezamieszkana. Owce żyją tugóry, których polowanie jest zabronione. Na wyspie można dojechać z PuntaChueca i Bahia de Kino. Na Isla Tiburon są na wzgórzach pochodzenia wulkanicznego.


Wyspa jest niezamieszkana z wyjątkiem wojskowych instalacji znajduje się we wschodniej części wyspy. Jest on zarządzany jako ekologiczne rezerwy przez rządSeris, w połączeniu z rządu federalnego. W poprzednich wiekach wyspa była zamieszkana przez trzy grupy ("bandy") z Seri, Tahejöc Comcaac, Heenes Hastxiica Comcaac i rok COII (w części). [3] Ta wyspa jest świętym miejscem dla ludziSeri, jak Seri rozważyć wyspy jako miejsce narodzin swego ludu. [4]

Najbliższy społeczność Punta Chueca (w języku Socáaix Seri), gdzie można dotrzeć do wyspy. Ta wspólnota jest zamieszkana głównie przez rybaków i ludzi ludzi Seri.

Czy warto będzie potrzebował zarówno Wyspa Shark? Cóż, odpowiedź nie jest taka prosta. Pierwszy powinien być bardzo duch przygody i miłość do natury, gdyż jest jednym z ostatnich miejsc dziewiczej Meksyku i nie mogą ugasić pragnienie dla ekoturystyki.Długość: 10 027,41 km2

Szerokość 30 ° 06'00''-24 ° 85'00''N
Długość 112 º 34'48''-06'00''W 111 º

Ver mapa más grande
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty