więcej o tej miejscowości

san josé mogote

san josé mogote

San José Mogote istnieje od ponad 3500 lat. Być może było to pierwsze miasto założone na etapie wsi, i był największy w tym czasie. Guadalupe Etla obejmuje grunty, każda agencja San José Mogote i podstawy San Sebastián Etla. Tutaj, po raz pierwszy zdefiniowane poprzedników słynnego kultury Monte Alban. Podczas szczytu w centrum, w San José Mogote służył jako szef Valle de Etla. On również miał swój pałac, świątynie i gra w piłkę. Został opuszczony około 400 lat przed Chrystusem. Na krótko przed przybyciem Hiszpanów był zajęty ponownie, jako małyrolnik miasta.

Zapotec Kalendarz
Zapoteków, że czas nie jest liniowy, ale cykliczne, poważnych wypadków należypowtarzać w odstępach przewidywalne.

ATRAKCJE
Główną atrakcją tej historycznej wspólnoty jest muzeum społeczności, mieści się wodrestaurowanym hacjendy "El Cacique". To muzeum mieści niezwykłearcheologiczne, sala na temat historii majątku, a drugi na lokalne walki o ziemię.Archeologicznych kolekcji jest owocem wieloletnich prac wykopaliskowych, podkreślając wyjątkowe kawałki jade jako postać 35 centymetrów i kosza-portret,pomalowane na czerwono, znany w mieście jako "chili Diabła".

DZIAŁALNOŚCI
Wśród działań, które mogą odbyć się w San José Mogote to chodzić i jeździć na rowerze przez społeczność,

Możesz również dowiedzieć się o niektórych działalności produkcyjnejspołeczeństwa, takich jak krów mlecznych oraz przygotowanie lokalnych serów, słynącej z jakości i dobrego smaku.


View Larger Map

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty