więcej o tej miejscowości

Los Cabos jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej ekskluzywnych miejsc w Meksyku.

Los Cabos jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej ekskluzywnych miejsc w Meksyku. Znajduje się na południowym krańcu Baja California Peninsula, 220 km na południe od La Paz. Jego klimat jest gorący, o temperaturze 26 ° C, stabilne przez większość roku.

Tutaj, w okresie zimowym, może być świadkiem jednego z najpiękniejszych zjawisk przyrodniczych, które występują w wybrzeży Meksyku: zalotów, kojarzenia i narodziny szare wieloryby w Magdalena Bay, w okresie letnim, nurkowanie, spływy kajakowe, sport połowowych lub doświadczenie romans w każdym jej zaciszne plaże, gdzie można zobaczyć Arch i monumentalne formacje skalne wyrzeźbione przez morze, który jest charakterystyczny symbol tego miejsca, gdzie spotykają się wody Pacyfiku i Morza Corteza , niedawno ogłosił światowego dziedzictwa UNESCO.

San Jose del Cabo do Cabo San Lucas, znajduje się luksusowe korytarz turystyczny z 33 km, gdzie znajduje się jedno z najważniejszych wydarzeń w kraju, z pięknych hoteli? gdzie różne osobowości-host za dania, przygotowane w restauracji uznawana za jego wspaniałe pola golfowe za jedną z najlepszych na świecie, dla jego sportowego połowu ryb i pięknych plaż ze wszystkimi udogodnieniami dla Ciebie i Twojej rodziny do spędzenia niezapomnianego pobytu.


TRASY POWIERZCHNIA I MIEJSCA WYBRANE

Na obrzeżach Los Cabos, możesz znaleźć wspaniałe miejsca do odkrywania i środowiska naturalnego, który identyfikuje tym regionie Baja California Peninsula.

Zwiedzanie wnętrza Los Cabos. Wycieczka zaczyna się wiedząc, w San Jose del Cabo, różnych gatunków ptaków, żółwi i ssaków morskich w ujścia San Jose del Cabo, w samym sercu miasta. Posiada ponad 150 gatunków ptaków i okazy flory regionu można zwiedzać kajakiem. Po wyjściu, weź Mijares Boulevard i nadal ratusz, wybudowany w końcu XIX wieku. W pobliżu znajduje się główny Plaza, piękne malownicze miejsce na pyszny śniegu wykonane z owoców sezonowych.Kontynuuj drogę i przejść po wsi Alvaro Obregon ulicy, gdzie można odwiedzić kościół San Jose, zbudowany jako misji. Następnie wziąć Blvd Mauricio Castro znajdzie znaków do Whale Park, położony w pobliżu Malecon

.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty