więcej o tej miejscowości

tochimilco, Położony w centralnej stanu Puebla,

Położony w centralnej stanu Puebla, ma umiarkowany, wilgotny z deszczach letnich.Chodzi przy autostradzie 150 ".

Miasto założone przez grupy Olmekowie i nahuatl. W 1520 Cortés pokonał i w 1524 roku działka została przekazana Christopher Pacheco. Do 824 stron został stanPuebla. W 1895 roku gmina była wolna.


W miejskiej siedzibie Tochimilco jest bardzo piękna świątynia i dawny klasztor franciszkanów pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny została założona przez Fray Diego de Olarte i wybudowany w 1560 roku.


Tochimilco znajduje się około 38 km na wschód od stolicy państwa (Puebla), 30minut jazdy samochodem biorą jako pierwszej transzy i 45 opłat drogowych, czydroga jest przyjmowana jako pierwszy autostrady federalnej. Musisz przejechać przez miasto Atlixco, po Piotra i osiągnął Ocoyucan.

Wysokość 2,060 m npm i lokalizacji jest przejście z umiarkowanym klimacie AtlixcoValley, zimną z wyżyn w Sierra Nevada, to sprawia, że ​​średnia temperatura waha się między 12 a 18 ° C .

Jego ludzie są ciche, mimo że do domu i scena z wielu konfliktów, które byłyczęścią szerszego kontekstu i zabytków, takich jak podboju Meksyku i jegorewolucji, wiecznego siebie każdy.

Kulturowe i atrakcje turystyczne, są dziedziczone z historii, że ludzie mają. Jest to świątynia i klasztor franciszkanów były Wniebowzięcia Matki Bożej, akwedukt "Los Arcos" i Szklarnie znajduje się przy wjeździe do miasta na drodze.Drogi dojazdowe
Autostrada Fed. lub Autostrada 190 (przez Atlixcáyotl) przekazać Atlixco, kontynuując oznaki bocznej ulicy.
Ver mapa más grande

1 komentarz:

  1. estare alla el fin de semana !!!! que bien ! alguine sabe de un sitio para dormir?

    OdpowiedzUsuń

Search + 2,000 destinations

Popularne posty