więcej o tej miejscowości

Playa del Carmen jest jedną z najbardziej atrakcyjnych miejsc w karaibskiej części Meksyku.


Playa Del Carmen

Playa del Carmen jest jedną z najbardziej atrakcyjnych miejsc w karaibskiej części Meksyku. Położony w samym sercu Riviera Maya, 68 mil na południe od Cancun, ma pół-tropikalny klimat ze średnią temperaturą 25 ° C, ale może osiągnąć 35 ° C w okresie letnim, ze słonecznych dni w ciągu większą część roku.
Tutaj, skąpane w Morzu Karaibskim, znajdziesz piękne plaże z łagodnymi falami, Paamul Beach i Paradise Beach, idealny na relaks, opalanie i wszelkiego rodzaju działań i ekologicznych parków, takich jak Xcaret i Xel-Ha gdzie można uprawiać wiele różnych sportów wodnych: snorkeling, windsurfing, a nawet kitesurfing, nowy sport ekstremalny, który ma specyfikę, Stowarzyszenie surfing i paragliding ślizgać się z dużą prędkością przez fale. Dla tych, którzy lubią nurkować, na wiosnę, można zorganizować wycieczki do Wielkiej Rafie Majów, drugi największy na świecie, gdzie można nurkować do ponad 10 m głębokości, wśród setek wielobarwnych ryb i koralowców z ponad 500 lat lub, spacer po terenie cenotes gdzie można zbadać głębię tych stawach połączone
gruntowych.

O zmroku, zalecamy chodzenie w dół Fifth Avenue, najbardziej popularnym miejscem spotkań z Playa del Carmen, gdzie jest wiele restauracji, barów i klubów kosmopolitycznej atmosfery i centrum handlowego z sklepów odzieżowych, sklepów z biżuterią i butikach wykluczają.


TRASY OBSZAR I MIEJSCA Polecanych.

Spacerując po Playa del Carmen. Od wiosny Playacar promem, który zabierze Cię do Cozumel, wyspa znajduje się około 40 minut. Playa del Carmen, jedna z najbardziej popularnych miejsc na plaży, szczególnie dla płetwonurków, którzy przyjeżdżają tam, aby zanurzyć się w niezwykłych raf, które kształtują Wielki Rafa Majów, drugi największy na świecie. Podczas pobytu w tej wyspy polecamy zwiedzanie wykopalisk archeologicznych w San Gervasio i Chankanaab Natural Park, idealny do nurkowania i obserwacji flory i fauny, Muzeum wyspie Cozumel, i ekologiczny rezerwat Punta Południe, gdzie można podziwiać różne gatunki flory i fauny, namorzyny i jezior pięknych. Możesz wrócić na kontynent w celu wszczęcia, w Puerto Morelos, wycieczka do Cancun (68 km na północ), spektakularne miejsce na plaży, uważany za "bramę do Mundo Maya", który ma plaże biały piasek docierane przez turkusowe wody Morza Karaibskiego, kurortów nowoczesnych i ekscytującego życia nocnego.
Innym sposobem można zrobić z Playa del Carmen zaczyna się w Xcaret ekologiczną parku, położonego ok. 8 km na południe od Playa del Carmen na autostradzie nr. 307, prawdziwy raj o powierzchni plaży, sieci podziemnych rzek, akwarium, Delfinarium, ogród motyli i orchidei, dla tych, którzy lubią podziwiać florę i faunę, które dominuje w regionie, wizyta w tym Park obejmuje zwiedzanie małej archeologicznego i rekreacji Majów wsi. Kontynuując wzdłuż drogi nr. 307, na 27 km stąd, można dotrzeć do Puerto Aventuras, idealne miejsce do gry w golfa off Morza Karaibskiego lub wynająć łódź i powędkować wykluczają. 2 km później można odwiedzić Akumal, region białym piaskiem i turkusowym morzem, dużo odwiedzane przez amatorów nurkowania i dla osób szukających odpoczynku przy zabawie bezpośredni kontakt z naturą. Kilka mil później po przybyciu na Xel-Ha, jednego z najczęściej odwiedzanych witryn w Riviera Maya, idealne do nurkowania w głównym jeziorem lub w podziemnych rzek zamieszkałych przez setki wielobarwne ryby.Wycieczka kończy się w Tulum, 64 km na południe od Playa del Carmen, jedna z najpiękniejszych zabytków archeologicznych na wschodnim wybrzeżu Półwyspu Jukatan, jego zdaniem z Karaibów to jeden z najlepszych pocztówek, że goście mogą być równie pamiątka z podróży do Riviera Maya.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty