więcej o tej miejscowości

barra de san jose Mazatán -. Jeśli chodzi o plaże pierwszej Chiapas rzeczą

barra de san jose


Mazatán -. Jeśli chodzi o plaże pierwszej Chiapas rzeczą, która przychodzi do głowy to Puerto Arista, Tonala, a ostatnio Puerto Chiapas, Tapachula, który zyskał międzynarodową obecność w ostatnich latach, ale nie tylko te dotyczące miejsca przeznaczenia, jak na plaży, że turyści z Chiapas i innych państw mogą uczestniczyć.
Położony 15 km od miasta Mazatlan, teraz z drogi utwardzonej w pełni jest San Jose bar jest długi pas białego piasku i fale silnych, dla różnych częściowo opuszczonych plaż, gdzie można cieszyć się seascape we wszystkich jego amplituda.
Ten pasek z otwartego boku plaży Oceanu Spokojnego i limitów od wewnątrz strumienia, gdzie rzeka Huehuetán, schodząc z gór Sierra Madre, ma kabin dla zakwaterowania. Tutaj można brać wycieczki łodzią przez ujście, sporty wodne jak narty wodne, jazda na nartach, pływanie, wodnych, wędkarstwa, bananów przejażdżki łodzią i statkiem, a także pojeździć konno, na przepięknej plaży. To jest dobre miejsce, spróbować potraw z owoców morza, ponieważ ma farm krewetek i pielęgnice Tilapia. Miejsce nadaje się do łodzi, jazda konna, sportów wodnych i sportów plażowych.
Z ciepłym półsuchych o średniej temperaturze 27 stopni, znajduje się w regionie Soconusco państwa, w gminie Mazatlan. Położony 27 km od Tapachula, autostrady 200.
Choć przez wiele lat był zapomniany przez społeczność władz, w ciągu ostatnich pięciu gdy budowa rozpoczęła się na drodze to kolekcja ważne oraz koszty kupić ziemię i zbudować trzykrotnie na wartości.
Teraz, restauracja "La Guera" dziesiątki turystów przyjeżdża do korzystania smażone krewetki, zupy rybne, steki i inne bogactwo sztuki kulinarnej. Kuchnia, choć szorstka, ma urok, aby zwrot odwiedzającym, rok po roku. Do tego należy zwrócić szczególną uwagę na kelnerów jak "Sto jaj", wśród innych przydomkami klasyków regionie.

Lokalizacja św Józefa Huayate ust Barra de San Jose)

Huayate San Jose (San Jose Bar) znajduje się w Mazatán Gminy Chiapas w Meksyku i współrzędne GPS:

Długość geograficzna (grudzień): -92,623333

Szerokość (grudzień): 14,919167

Miasto leży na średniej wysokości 5 metrów nad poziomem morza.
Ver mapa más grande
Barra de S. José sunsetCarretera Barra Sn. Jose, Mazatán
Sn JoseBARRA DE SAN JOSE, MAZATAN, CHIAPASBARRA SAN JOSE, MAZATAN CHIAPASBARRA SAN JOSE, MAZATAN¡¡Aguas"!!
Estero Barra Sn. JoseEstero Barra Sn. Jose, MazatánCarretera Sn JosePhotos provided by Panoramio are under the copyright of their owners

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty