więcej o tej miejscowości

Teotihuacan, miejsce, gdzie ludzie stają się bogami, jest stanowiskiem archeologicznym

TEOTIHUACAN

Teotihuacan, miejsce, gdzie ludzie stają się bogami, jest stanowiskiem archeologicznym znajduje się w państwie Meksyku, między miastami San Juan Teotihuacan i San Martin Piramid, 48 km na północny wschód od Mexico City. Klimat jest półwytrawne ze średnią temperaturą 15 ° C.

To uroczyste centrum jest jednym z najważniejszych Ameryce prekolumbijskie z powodu jego mistrzowską projektowania miejskiego, zabytki architektury oraz jej silny polityczny i religijny wpływ wywierany w tym czasie do innych miast, jest również jeden z archeologii oglądane i cenione w Meksyku. Starożytna metropolia ma głównej drodze z wspaniałych budowli, które były budowane uroczysty nakaz, społeczne, obywatelskie i mieszkalnictwa, jak piramidy Słońca i Księżyca, Świątynia Quetzalcoatla, patio Jaguara i Quetzalpapálotl Cytadela, wiele wspaniałych zdobione malowidłami, które wciąż pozostają cenne przykłady.

W czasie, Teotihuacan stał się przykładem najlepszym stylu architektonicznego w Mezoameryki, jak i mistycznego centrum, gdzie według zwolenników prekolumbijskie tradycji duchowych, z których każdy Marzec 21 potężnych sił kosmicznych spotkanie dzieli się na cztery punkty kardynalne idealny czas, aby uczestniczyć w miasto i regeneracji. W tej strefie także muzeum archeologiczne i ośrodków badawczych, takich jak Teotihuacan Studies Center, poświęcony studium kultury Teotihuacan i promocji usług turystycznych.

W sąsiedztwie strefy archeologicznej, zwłaszcza w mieście San Juan Teotihuacan są wygodne hotele i restauracje, gdzie można skosztować pysznych dań kuchni mexiquense: zupa, grill, bary i inne miejsca do gry późno. noc.
TRASY OBSZAR I MIEJSCA WYRÓŻNIONE

Spacerując po Teotihuacan. Z Teotihuacan, po przekroczeniu archeologicznych, a także spa, restauracji i hoteli położonych we wsi i zakończyć doświadczenie, weź Federal Highway. 132 D i iść około 5 mil na północ od Teotihuacan, do Oxtoticpac, w gminie Otumba, miasta, które zachowuje klejnot architektury kolonialnej Oxtoticpac religijnej dawnego klasztoru, zbudowany w pierwszej połowie XVI wieku. Biorąc pozycji z powrotem do Meksyku na tym samym przystanku Federal Highway przez Acolman. W prehispanic czasach był sojusznikiem Tecpanecas ludności aż do przybycia Hiszpanów był ewangelizacji przez Franciszkanów, a później przez Augustyna, który założył klasztor w XVI wieku. Nad miastem główną atrakcją jest właśnie klasztor San Agustín de Alcoman wewnątrz których trzy pozostają nierozstrzygnięte złote ołtarze i murale. Klasztor jest otwarty jako muzeum, która wykazuje malarstwo Plateresque, rzeźbą i biżuterii z XVII i XVIII wieku.

ARCHEOLOGIA

Teotihuacan jest jednym z największych stanowisk archeologicznych w Meksyku, ma wiele architektonicznych szczątki, wśród których jest około 600 piramid, pałaców i ważny dodatek do osiedli mieszkaniowych ze wspaniałymi malowidłami. Niektóre z najważniejszych budynków w tym kompleksie są:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty