więcej o tej miejscowości

biosfera michilia znajduje się w gminie Suchel w południowo-wschodnim zakątku stanu Duran

biosfera michilia durango

Rezerwat Biosfery. Michilía został stworzony w 1975 roku przez Instytut Ekologii i stanu Durango, przy wsparciu SEP i CONACYT. Aby utworzyć to, z siedzibą spółki cywilnej, w których wyżej wymienione instytucje zaangażowane i lokalnych mieszkańców, pozostawiając odpowiedzialność za centrum badań akcji rezerwacji.Michilía W 1979 roku wstąpił do MAB-UNESCO, który jest międzynarodowym programem badań, szkoleń, prezentacji i szkoleń na celu stworzenie podstaw naukowych i wyszkolonego personelu wymagane w celu lepszego wykorzystania i ochrony zasobów naturalnych w biosferze .


znajduje się w gminie Suchel w południowo-wschodnim zakątku stanu Durango.Obejmuje on obszar 70000 ha, z czego 7000 odpowiada powierzchni rdzenia, który jest pod Białą Górą, znajduje się w północno-zachodnim narożniku obszaru. Granice strefy buforowej są góry na zachodzie i Michis dna widzieli na wschodzie, co również oznacza podział na stany Durango i Zacatecas.

Położony w gminach Suchil i El Mezquital. Durango w Meksyku.

Aby dotrzeć do obszaru można jechać autostradą w stanie od miasta Durango do Mezquital, z tego miasta polnej drodze do Agua Caliente, a następnie do Cerro Blanco lub drogi nieutwardzone. Aby dotrzeć do obszaru dna z Sierra de Vicente Guerrero, San Pedro Alcantara aż do San Juan de Michis do prac ziemnych,

Opis
Jest to rezerwat dla ochrony bielik jelenie i meksykańskiej wilka.
Znajduje się na obszarze gór i równin, które powodują powstanie kompleks ekotonów, w ramach którego przygotowaliśmy szeroką gamę flory i fauny.

Położony w południowo-wschodniej Durango, 75 km od stolicy państwa, to rezerwy wysokości od 2.000 do 2.895 metrów nad poziomem morza z reprezentatywnych próbek suchej las mieszany, dąb chaparral, łąki i tereny górskie z Sierra Madre Occidental.

Fizjograficznie jest ograniczony przez dwa pasma górskie: Sierra i Sierra Michis dna, na obszarze między dwiema górami zawiera wiele tabel i niewielkich wzniesieniach rozdzielonych przez doliny i kaniony z różnych głębokości.

Terenie rezerwatu składa się z dwóch działów wodnych, gdzie znaleźli około 770 gatunków roślin naczyniowych.

Fauna jest reprezentowana przez takie gatunki jak bielik jelenia, cougar kojot, dzikich indyków i papugi górskie.


reserva de la biosfera michilia. cobertura de vegetc.rio ceca de el molino
Labores, El molinoreserva de la biosfera la michiliarancho el molinoPhotos provided by Panoramio are under the copyright of their owners

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty