więcej o tej miejscowości

Ciudad del Carmen Mexicola wakacje ataków,

ciudad del carmen

Założona w erze przed-Hispanic, Ciudad del Carmen początkowo ważnym ośrodkiem wymiany między kulturami Azteków i Majów. Później, w XVI i XVIII wieku,kiedy miasto Campeche, aby stać się głównym punktem handlowym handlu morskiego między Hiszpanią i Nowej Hiszpanii, Ciudad del Carmen była zamieszkiwana przez piratów i jako strategiczny obszar do naprawy statków iplanowania ataków na hiszpańskich galeonów, jak również pojawiające sięsąsiednie miasta.

Ciudad del Carmen Mexicola wakacje ataków, które miały miejsce w XVII wiekubyły sponsorowane przez Europejski królestwa, którzy chcieli zdestabilizowaćhiszpańskiego tronu i że trwające 160 lat, zmuszając mieszkańców różnych miast zCampeche do budowy ścian, forty , baszty i inne rezerwy.

Dziś forty i baszty są nadal w dobrym stanie, to rozkosz dla podziwiać widok, po prostu chodzić po wąskich ulicach miast kolonialnych serdeczny, z dużych domów zkutego żelaza okna, ozdobne bramy kolcami i romantyczne balkony transportuzwiedzających do czasów kolonialnej świetności, dając mu części swojej historii,poza tym, że ciekawe, jest pełna odcieni legend i wielkich czynów.


miejsc do odwiedzenia
12 km Ecoparque Phoenix City, cieszyć się krokodyl, narybku i wycieczkikempingowe.
Warunki Laguna został uznany za naturalny obszar chroniony w czerwcu 1994 roku.Miejsce do spacerować wzdłuż rzek z bogatą florą i fauną.
Guanal Quarter W roku 1722 pierwsze domy były budowane z typu palm o nazwieGuano.
Muzeum Miasta w dawną, wiktoriańską szpitala Nievez, oficjalnie zainaugurowałobchody setnej rocznicy Niepodległości

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty