więcej o tej miejscowości

miasta El Camalote znajduje się w gminie Santa Catarina Juquila (w stanieOaxaca). Ma 304 mieszkańców.Camalote jest 917 metrów nad poziomem morza.

camalote oaxacamiasta El Camalote znajduje się w gminie Santa Catarina Juquila (w stanieOaxaca). Ma 304 mieszkańców.Camalote jest 917 metrów nad poziomem morza.Miasto jest teraz Vicente ukazał się na początku XX wieku, między 1901 i 1903początkowo jako obóz dla robotników kolejowych contruían Córdoba - Tierra Blanca, a później stał stacji, jej nazwa jest wynikiem różnego pochodzenia, zgodnie z legenda pokrywają ok. dotyczą postać imieniem Vincent, którzy osiedlili się w miejscu, w ramach usług świadczonych na rzecz pracowników budowy kolei i którestały się popularne lub znane, lub jego braku, szef placówki został również doceniony i dał swoje nazwisko na miejsce, na drugim piętrze, który był dawniejczęść nazwy, Camalote, odnosi się do różnych traw liczne w tej okolicy i zgodzili się, że nazwę nadano regionu przed budową kolei i na początku populacji.


Vicente Camalote położony jest na północ od centrum Oaxaca i Acatlán PerezFigueroa, Papalopan regionu, District of Tuxtepec, jej współrzędne geograficzne to18 ° 30'50? N 96 ° 31'30? O
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty