więcej o tej miejscowości

El Fuerte de San Diego, en el puerto de Acapulco,

fuerte de san diego


Fort San Diego, jest morska forteca znajduje się w porcie w Acapulco, Meksyk. Jest to najważniejszy zabytek regionu i najważniejszym fort morze na całym Pacyfiku. Istotną częścią twarzy i historii portu, znany jest ze swojej szczególnej formy geometrycznej żółwia.

To ważne budynku od 1986 do Acapulco Muzeum Historycznego, obecnie pod administracją Narodowego Instytutu Antropologii i Historii, która składa się z trzynastu salonach. W nich, muzeum ma na celu osiągnięcie, że mieszkańcy stanu Guerrero, identyfikować się z najważniejszych momentach swej historii i tym samym promowanie kultury.


W 1615 roku, zdobywcy zaniepokojony atakami piratów, nakazał budowę fortu, San Diego, Adrian Boot, który był zaangażowany w budowę Fort San Juan de Ulua w Veracruz, prowadził projekt i się budynku. Na sześć miesięcy, został ukończony Rycerzy króla, księcia i Duke, odpowiadający pas ziemi i ich płótnach. W trakcie budowy Guadalcazar Rycerzy, markiz i mury obronne, kiedy trzęsienie ziemi uderzył w grę. Naprawy zostały wykonane, pokrywę i most zwodzony, a dwa lata później fort został ukończony. Testy artyleryjskie zostały przeprowadzone, w którym pociski przyjechał do końcówki kranu, zamykając im dostęp do koszar bay również miał w domu dla Kastylii, policjanta i zbrojownia. W 1776 r. fort San Diego został odnowiony przez inżyniera Miguel de Constanzo, pozostawiając pięciokąta z pięcioma bastionami Esplanade. Do 1783 roku prace zostały zakończone, może pomieścić dwa tysiące ludzi z żywności i wody pitnej dla całego roku. Później był klasztor, szpital i więzienie.

Podczas Niepodległości, José María Morelos miało w 1813 roku podczas napadu w nocy. Służył jako schronienie dla wielu rodzin i oficerów, którzy pilnowali. Mówi się, że tam urodził się słynne zdanie: Niech żyje Hiszpania, siostra, ale nie dominuje Amerykę!.

San Diego jest majestatyczny fort, że ramki laurowe z Acapulco.

Również dla ogółu społeczeństwa, dostarcza konkretnych informacji związanych z tej strony, jako znaczące, starożytna twierdza pokazuje podsumowanie swojej bogatej przeszłości, kulturze pierwszych osadników z Acapulco, podboju handlu South Sea ze Wschodem , piractwo na Oceanie Spokojnym, wojsko feat. Jose Maria Morelos z r Pavón oraz innymi istotnymi aspektami samej witrynie.

Różne architektoniczne i historyczne zbiory na wystawie w salach fortu San Diego, Acapulco, są własnością muzeum własnej kolekcji i są wzbogacone przez pożyczek udzielonych przez inne instytucje, takie jak Muzeum Narodowego Wicekrólestwa i kolekcjonerów licznych prywatne, wśród których dealer Rodrigo Rivero Lake, między innymi.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty