więcej o tej miejscowości

Heroic i historyczne Cuautla jest miastem Cuautla powiatu siedzenia

cuautla

Heroic i historyczne Cuautla jest miastem Cuautla powiatu siedzenia i części obszaru metropolitalnego Cuautla wspólnie z gminami Ayala (Anenecuilco) i Yautepec (Oaxtepec) w stanie Morelos w Meksyku. Jego nazwa w języku nahuatl "Kuahtlán" Grove lub leśnych, swój źródłosłów pochodzi od Kuah-uitl, "drzewo, słup lub drzewo" i tlan-tli, propozycja "abundancial" i tłumaczy się jako "Grove lub las" również ma ponoć oznaczać Gathering of Eagles (z cuauhtli, "orła" i tlan, ziemia). Jest to drugie największe miasto w stanie Morelos. Cuautla liczy 175 207 mieszkańców. Jej obszar metropolitalny zamieszkuje 383 010 mieszkańców jest drugim najbardziej importartante aglomeracji w stanie tylko do obszaru metropolitalnego Cuernavaca.Przez fonetyki: Grove lub las. (Pan Vicente Reyes, Cecilia A. Róbelo i Aragonii).Innym znaczeniem jest "Place of Eagles".
Gmina Cuautla znajduje się we wschodniej części stanu w ekstremalnych współrzędne geograficzne: 18 ° 49 'szerokości geograficznej południowej 18 ° 49'de północno-wschodniej 98 ° 57' długości geograficznej zachodniej 99 ° 01'de północy.
Cuautla słynie z klimatu i plaż jedzie wody Co lepsze do sklepu za udany w stylu z rodziną i przyjaciółmi?
Przeglądaj tym miejscu to podróż przez historię. Sceny miasta bohaterskich czynach jako miejsce Cuautla w wojnie o niepodległość. Nazwy ulic populacji odnosi się do historycznych momentów, które żyły podczas oblężenia.


Aby rozpocząć trasę w tym mieście, polecamy dawnego dworca kolejowego, znajduje się w dawnym ogrodzie dawnego klasztoru z San Diego w XVII wieku, znajduje się tylko pary wąskotorowa nadal działa w całym kraju , w której jest wiele programów telewizyjnych i filmów, jak "The Fox" przez Antonio Banderas i "Zapata" przez reżysera Alfonso Arau. Tutaj możesz odwiedzić klasztor dawnego klasztoru zamienił się w muzeum "José María Morelos", biblioteka i gminnych biur turystycznych.


Na południu leży w centrum miasta, otoczony przez byłego klasztoru Santo Domingo de Guzman, XVI w., zwłaszcza w odciętych i Pałacu Miejskiego, którego portale zostały pokazane ciała generała Emiliano Zapata 11 i 12 kwietnia 1919 roku, po czym podstępnie zamordowany.


Dwa bloki na południe od bazy i przed kościołem Pana Pueblo, jest Placu Rewolucji w południe, z olbrzymi posąg Emiliano Zapata, jej dnie, w pudełku znajdują się pozostałości meksykańskiego bohatera, który dał swoje życie w obronie swoich ideałów "wolności, sprawiedliwości i prawa."


Możesz odwiedzić miejsce Agua Hedionda których wody zawierają właściwości lecznicze ze względu na złoża minerałów takich jak magnez, wapń, sód, żelazo, itp..Z przyjemnej temperaturze 27 ° C, ma dwa baseny, dwa brodzenia baseny, zjeżdżalnie i inne usługi.

Polecamy również Almeal, które posiada dwa źródła słodkiej wody niskiej soli, temperatura wynosi 18 stopni Celsjusza. Ma dwa baseny i dwa brodzenia baseny, boiska sportowe, restauracja i slajdów.

I wreszcie, inne opcje są cytryny, z 3 baseny, brodzik, zjeżdżalnia dla dzieci, szatnie, boiska sportowe, parking, restauracja, lub wody Linda, który znajduje się wewnątrz hali sportowej.

Jeśli jesteś fanem skoków spadochronowych, nie pozwolę ci przejść do podboju nieba Cuautla, Morelos, gdzie znajdą Państwo jeden z najbezpieczniejszych obszarów skoku kraju


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty