więcej o tej miejscowości

prosperujących centrów ekoturystyki w , las nubes chiapas

las nubes chiapas

Chmury, jest jednym z najlepiej prosperujących centrów ekoturystyki w Chiapas i to cud natury znajduje się w obszarze Jungle Lacandon, w gminie Maravilla Tenejapa.W odległości 120 km (trzy godziny) Comitan i 50 km od Ary, autostrady Granicznej.Główną atrakcją tej ekoturystyki centrum jest potężną rzeką Santo Domingo, który różni się kaskady, turkusowe wody, w różnych sekcjach zapewnia silne prądy doskonale nadaje się do raftingu. Po przyjeździe, użytkownik jest najpierw wspaniałe turkusowe wody, pochodzące z rozpadu skał wapiennych z węglanu wapnia, a ogromne ilości składników odżywczych między glony i mikroorganizmy różne.

Rzeka Santo Domingo jest jednym z największych dopływów Jataté. Przez cały jej przebieg form kilka wodospadów, tworząc spektakularne piękno południowo-wschodniego Meksyku. Dziennikarz powiedział o nich "bez wątpienia, jest to wspaniałe miejsca, a po obejrzeniu go raz, jej obraz nigdy nie zostaną usunięte z umysłu." Nad rzeką, w ramach kursu kilka razy zmniejszając jej normalnej szerokości przejść przez wąskie, a następnie spadły do ​​wysokości wodospadu, podziwiać mogli opuścić każdego turysty. W okolicy znajduje się ciepłym wilgotnym klimacie obfite deszcze w okresie letnim.


Około Chmury można zobaczyć niesamowite krajobrazy o stromych zboczach, co uniemożliwia wykorzystania w rolnictwie i obudowy, ale zapewniają ustawienie wielkiej piękności dla zwiedzających. Istnieje kilka odmian kwiatów, begonie, storczyki i olbrzymich kwiatów drzew maja charakterystyczne dla lasów deszczowych. Podobnie znajdujemy ptaki, takie jak tukan, kaczki wodne, czaple i zimorodki, aby wymienić tylko kilka odmian.

Centrum jest idealnym miejscem na spacery, pływanie, camping i obserwacji fauny i flory


Ekoturystyka Centrum znajduje się w granicach Jungle Lacandon (liściaste i wiecznie zielone), a przez niego, potężny Rio Santo Domingo, który ma kilka wodospadów i naturalnych źródeł.

Clouds, City of Wonder Tenejapa, Chiapas w Meksyku.

Znajduje się 124 km od Comitan.
http://videos.rinconesdemitierra.com/video/las-nubes/#las-nubes

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty