więcej o tej miejscowości

Nanciyaga jest miejsce, gdzie łączy się z północnych lasów tropikalnych na świecie

reserva nanciyaga

Nanciyaga jest miejsce, gdzie łączy się z północnych lasów tropikalnych na świecie, z niezliczona różnorodność flory i fauny, jeziora i wody mineralne, które dają życie i ruch dla środowiska, daje odwiedzającym możliwość, że w zgodzie z natura z powrotem do jego pochodzenia.


Nanciyaga jest w miejscu gdzie łączy się z lasów tropikalnych, z niezliczona różnorodność flory i fauny, jeziora i wody mineralne, które dają życie i ruch do środowiska. Ale to pozwala odwiedzającym, w harmonii z naturą, powrót do ich pochodzenia odnowiony.
Ochrony środowiska i rozwoju ekoturystyki, ucząc się dzielić przestrzeń z roślinami i zwierzętami, Nanciyaga oferuje turystom przerwie alternatywnych, od wycieczkę po okolicy, aż do praktyki niektórych prehiszpańskie tradycji, takich jak Temazcal kąpieli .
W celu ułatwienia dostępu do Nanciyaga każdy dzień tygodnia są wycieczki.

Ekologiczne znajduje się rezerwat w regionie Los Tuxtlas pobliżu Catemaco do 166 km od miasta Veracruz. Właściwie klimatu i środowiska, który jest generowany w tym miejscu są niesamowite.

Nanciyaga Ecological Reserve jest jedną z najpiękniejszych w regionie, ma 40 ha pełen wspaniałe przestrzenie naturalne mają optymalne warunki dla rozwoju różnych gruntów i uprawiania sportów wodnych, jak również ekoturystyka działań zorientowanych, rodzaj turystyki , które pozwala ludziom współpracować bezpośrednio z natury, a tym samym cieszyć przyjemny pobyt w Veracruz.

To niesamowite rezerwy na 166 km od miasta Veracruz, i to strona nie może zostać pominięte podczas wakacji w stanie Veracruz, zwłaszcza jeśli chcesz zapoznać się i przestrzegać w hodowli krokodyli i żółwi pochodzi z regionu .

Nanciyaga Ecological Reserve także oferuje komfortowe kabiny, wszystkie wygodne i bezpieczne sprzyjają atrakcyjną kemping nocy w tej pięknej zalesionej okolicy, że uczyni Państwa pobyt w najlepszych Veracruz.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty