więcej o tej miejscowości

Cancun jest najważniejszym celem podróży w Meksyku

CANCUN

Cancun jest najważniejszym celem podróży w Meksyku i jeden z najbardziej uznanych na całym świecie. Znajduje się w stanie Quintana Roo, w regioniepółwyspu Jukatan, ma klimat subtropikalny, a średnia temperatura 27 ° C, ale może osiągnąć 35 ° C w okresie letnim, z słonecznych dni dla większości w roku.
Skąpane przez turkusowe Morze Karaibskie, Cancun oferuje niezrównane pięknopiaszczystych plaż, gdzie można uprawiać wszystkie rodzaje aktywności i sportów wodnych: snorkeling, nurkowanie i WaveRunner lub parasail jeździ m.in. do opalanialub skorzystać z udogodnień oferowanych przez imponującą strefie hotelowej ponad 30 km długości, w którym można znaleźć wszystko, od willi i pięciogwiazdkowe hotele na ekskluzywne kurorty i uzdrowiska, nowoczesne centra handlowe i ponad 500 restauracji, które serwują najlepsze kuchni krajowej i międzynarodowej, jak również liczne bary i dyskoteki, gdzie strona w dalszym ciągu do późnych godzin nocnych.
Na obrzeżach Cancun, można zwiedzić Mayan Riviera odkryć carfmen plaży, Xcareti Xel-Ha, starożytnych Majów portów, teraz zamienione na raje i interesującychstanowisk archeologicznych w Tulum, usytuowany nad samym morzem,tylkootoczone murem miasto kultury Majów. A w pobliżu, na morzu, można również odwiedzić Isla Mujeres i cozumeldestinos idealne dla snorkeling i nurkowanie rafyzamieszkałe przez setki kolorowych ryb, niezapomnianym przeżyciem.










1 komentarz:

  1. Tulum, Chichenitzá, zonas arqueológicas y Xcaret y Xel-ha, parques ecológicos.. ¡Cancún es preciosooo!


    Felicitas- Isla Mujeres Turismo-Tours en Mexico

    OdpowiedzUsuń

Search + 2,000 destinations

Popularne posty