więcej o tej miejscowości

Ekologicznego parku znajduje Macuiltepec w Xalapa

parque ecologico macuiltepec

Ekologicznego parku znajduje Macuiltepec w Xalapa, Veracruz państwa, jest jednym z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych Meksyku Meksyku i zagranicznych turystów, jego powstanie było misję ochrony i promocji naturalnych zasobów leśnych.
Macuiltepec Park Ekologiczny ma bujną roślinność, piękne szlaki i tajemnicze jaskinie, które zostaną objęte tysiące turystów.

Macuiltepetl Ekologiczny Park jest symbolem miasta Xalapa, i to w najwyższej części miasta, na prawie 1600 metrów nad poziomem morza.

Geograficznie znajduje się w osi poprzecznej neovolcanic, która przechodzi przez Meksyk na najwęższej części. Jest to część stożek wulkaniczny, który został wymarłych 30.000 lat i składa się z 31 hektarów, w większości pokryte charakterystycznym bioróżnorodności lasów chmury.


Mackuiltépec lub Macuiltepetl Macuiltepec lub nazwa wulkanu i park ekologiczny, położony w centrum miasta Xalapa, Meksyk.
Protected Natural Area, miejsca do uprawiania sportu, rekreacji, ochrony środowiska, pozostałości wulkanu, który mieszkał 30000 roku, pre-hiszpańskie korzenie i miejsce do gniazda ptaków drapieżnych, gadów i agrariusze bohaterów dawnych są częścią dziedzictwa niematerialnego, że dziś tworzą parku Macuiltepetl zielony.

Na przestrzeni około 32 ha, położony na wysokości 1 000 570 m, można jeszcze zobaczyć w lesie chmury rodzimej roślinności, takich jak drzewa sweetgum, cedr, buk, jesion, cytrusów i krzewy, takie jak jeżyna.

Również ringtails, około 100 gatunków ptaków, wśród których ptaki drapieżne, kolibry, głośno jastrząb, wiewiórki, węże koralowe fałszywe, jaszczurki, 15 lub 20 gatunków płazów i owadów niezliczone.
Nawet wspomina dyrektor parku, u podnóża schodów z widokiem na Wildlife Museum, jedno z najczęściej odwiedzanych, jest stingless kolonii pszczół znany jako Melipona, czyli te, które produkują wosku i miodu Campeche o właściwościach leczniczych.

Co ważne, wzgórze pochodzenia wulkanicznego, to mały wulkan, który powstał 30.000 lat temu, kiedy to działalność w zakresie i prawdopodobnie krater byliśmy głównym stosie, gdzie była aktywność wulkaniczna.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty