więcej o tej miejscowości

puente de ixtla Ixtla , pochodzi od starożytnych murów most zbudowany w XVI wieku,

puente de ixtla

Współrzędne geograficzne: 18 ° N 43 ', na południe 18 ° 27' długości geograficznej wschodniej 99 ° 11 'długości 99 ° 22' długości.

Ixtla , pochodzi od starożytnych murów most zbudowany w XVI wieku, gdypostępowanie było iść i jucznych przewożących towary z Chin i Naos słowo Ixtla, żepochodzi z: ITZTLA, jego etymologiczne korzenie ITZ "Obsidian" i TLA "obfitość" ico oznacza "miejsce, gdzie obsydian jest ogromna."

W miejskich siedzenie w parafii Niepokalanego Poczęcia 8 grudnia, że ubiera.

The Bridge Trade Ixtla jest bardzo ważne, oferta obejmuje sklepów sprzęt, domy towarowe, sklepy, banki, sklepy wszelkiego rodzaju, jak również usługi dla turystów, takich jak restauracje i hotele.

Kolejny wakacyjny Ixtla Most w dniu 21 września, kiedy świętujemy MateuszaApostoła. Zaledwie kilka metrów od tej parafii, jest nowo odkrytych stanowisk archeologicznych w San Mateo.


Najważniejszą atrakcją jest Tequesquitengo laguny z prawie trzech kilometrów średnicy, można jeździć na nartach i żeglarstwo, a także niedawno rozpoczął budowę parku turystycznych w pobliżu luki, która przyczyni się do znacznegopodniesienia poziomu infrastruktury w regionie stan południowej turísitica Morelos.W rezultacie stworzy znaczącą liczbę miejsc pracy bezpośrednio i pośrednio.
Podobnie, uzdrowiska Hacienda Vista Hermosa, La Rivera i Odlewnictwa i Hotel Posada Tehuixtla oferują świeżą atmosferę.


Klimat jest pół-suche zimy i ciepłe z źle zdefiniowane, suszy więcej późną jesienią,zimą i wczesną wiosną, zanotowano średnią roczną temperaturą 25 ° C i opadówwystępuje w okresie od maja do września.

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty