więcej o tej miejscowości

santiago pinotepa nacional Innym zwierzęciem, które jest używane do jedzenia w tych miesiącach jest pancernik,

santiago pinotepa nacional oaxaca

Meksykańska oznacza Pinotepa na górę, upadł. Etymologia Pinolli = Home kruszenie, kurz tepetl = Cerro, chleb = do.
Znajduje się w nadmorskim regionie państwa, na współrzędnych 98 ° 03 'długości geograficznej zachodniej, 16 ° 20' szerokości geograficznej północnej i na wysokości 200 metrów nad poziomem morza. Jego odległość od stolicy kraju jest 397 mil.

Tereny te stanowiły starożytnego Królestwa ślubie i Mixteca Baja. Santiago jest regionalnie ważne centrum rolnicze, z bardzo ciepły klimat i niskie roczne wahania temperatury. Słynie strojów regionalnych i produkcji wysokiej jakości noży. Jego kościół pod wezwaniem Santiago jest XVIII wieku. Mają dane, że od XIII wieku region ten był zamieszkany przez Mixtec grup. Po zdobyciu dominikanie przybyli na miejsce, dzięki któremu powstała osada o nazwie Prawdziwe Pinotepa, ale po zwycięstwie zwolenników niepodległości Meksyku został przemianowany na Państwa Pinotepa później w 1866 roku, stając Narodowego Pinotepa. Pan Norberto Cradle Aguirre z Palancares.


Tańce

Tejorones, cuerudos, masqueraders, charreros, czarne maski, tańce wykonywane są w kilku festiwalach, takich jak Day of the Dead, Środa Popielcowa i miasta stewardships strony patronem jest św Jakuba. Tańca, który charakteryzuje Pinotepa więcej regionów Chile państwa.

Oni chilijskie starszych, którzy pochodzą z Chile przez wiele lat, statek przybył, co jest teraz miasteczku Corralejo. Dzisiejsza muzyka jest bardzo wesoły chilijskie, wraz z wersetów awanturniczy, które nawiązują do kobiety i mężczyzny. Stroje dla kobiet jest w jasnym kolorze spódnicy i plisami w formie e list, kwiaty haftowane bluzki wydruku z koralikami, bandany, czarne buty i włosy są dwa warkocze zawiązany tasiemkami. W nim strój jest białe spodnie, białą koszulę z krótkimi rękawami, czerwony szalik, czarne mokasyny i czerwony bandana.

JADALNIA Pinotepa

To miejsce ma różnorodną kuchnię jest zróżnicowana od gadów, owadów, ssaków, skorupiaków i warzyw. W miesiącu maju, jest wtedy, gdy przyzwyczaisz się do jedzenia iguana (zielony lub czarny), która jest gotowane w bulionie lub mol tamales.

Innym zwierzęciem, które jest używane do jedzenia w tych miesiącach jest pancernik, który jest gotowane w sosie mole, grill, ponieważ jego smak jest bogaty i unikalny, ale niektórzy ludzie porównują smak, który ma pancernik o smaku kurczaka lub wieprzowiny .Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty