więcej o tej miejscowości

Tlaltizapan był jednym z bastionów Ogólne Emiliano Zapata

tlaltizapan, morelos


Tlaltizapan oznacza "biały na ziemi", jak jego etymologiczne korzenie Tlale-tli, "ziemia", kredy-tl, "białe" i chleba "lub wyżej", jak zresztą ludności powstało na wzgórzu ziemi biały i którego hieroglif dokładne wyobrażenie o tej funkcji.

Tlaltizapan był jednym z bastionów Ogólne Emiliano Zapata, założył siedzibę tutaj, wco był młyn ryż, przekształcona byłego Barracks Museum Emiliano Zapata, tutajznajdziesz dokumenty i przedmioty związane z zapatystów rewolucji, wśród ubrania, które nosił w chwili śmierci Zapata jest.

W Tlaltizapan dominikanie założyli klasztor San Miguel, w roku 1548, ma blankamimury, małe atrium klasztoru i jest dołączony do północnej stronie świątyni dwie historie.

W czasie Rewolucji, Emiliano Zapata zbudowali mauzoleum na dziedzińcu klasztoruSan Miguel antoguo był bardzo przywiązany do Pana Jezusa, tam są pochowaniniektórych generałów, którzy walczyli w rewolucji.

San Miguel obchodzony 29 września, miasta świętego patrona.

Karnawał trwa Tlaltizapan miejsce pięć dni przed Środą Popielcową.

Zabytków Tlaltizapan są różne hacjendy i kościoły, i byłego klasztoru San MiguelArcangel.

W tym mieście jest klasztor składa się z regularnych atrium wielkości, z dostępemod północy i południa.
Stojąc przed świątynią jest mauzoleum Zapatyści ważne. W Tlaztizapán muzeumznajduje się również siedziba General Emiliano Zapata, w tym miejscu został powieszony Otilio Montano.
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty